ЯК РОЗВАЖИТИ ДИТИНУ ВДОМА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: 10 ІДЕЙ

19.Бер.2020
ЯК РОЗВАЖИТИ ДИТИНУ ВДОМА ПІД ЧАС КАРАНТИНУ: 10 ІДЕЙ

    Карантин у закладі дошкільної освіти – це комплекс заходів щодо запобігання поширення інфекційних захворювань у дітей.

Карантинні заходи допоможуть дитині уникнутим зустрічі з інфекцією або вірусом, ізоляція не допустить поширення недуги.

    Медики рекомендують під час карантину мінімізувати контакти з іншими дітьми, обмежити відвідування заходів зі скупченням великої кількості людей, створити максимально комфортні умови , щоб посилити дитячий імунітет. Так організм буде активніше чинити опір вірусам.

   В  оголошений період карантину уважніше спостерігайте за дитиною на предмети дотримання нею гігієни і санітарних правил, вимірюйте температуру, стежте за апетитом, активністю, загальним станом.

   В період знаходження дитини вдома намагайтесь дотримуватись режиму дня, складіть список ігор та важливих справ для дитини, не забувайте про обов*язкове перебування дитини на свіжому повітрі.

Для того, аби діти не сиділи увесь час перед екранами телевізорів та проводили дозвілля з користю,  пропонуємо кілька ідей, які перетворять термін дії карантину на веселощі вдома.

Домашній театр

Можна влаштувати домашній театр. Варіантів багато – розіграти казку, виконати пісню, продекламувати вірш. Цікавим для дітей буде також театр тіней. Для цього необхідно встановити настільну лампу біля стіни і пальцями показувати фігури тварин.      

 

Головоломки

Логічні задачі, кросворди, завдання не тільки розвивають вміння довго концентруватися на одному предметі, але і вчать досягати бажаного.

Рукоділля

Вибір подібних занять повністю залежить від вподобань сім’ї і дитини. Це може бути вишивання, виготовлення свічок, аплікації, конструювання тощо.

Настільні ігри

Серед різноманіття настільних ігор можна обрати одну, яка відповідатиме віку дитини, її інтересам, кількості учасників тощо. Деякі розвивають логічне мислення (стратегії), деякі несуть пізнавальну (вікторини) або розважальну функції. У будь-якому випадку, яку гру б не обрали, вона має всі шанси перетворити звичайний день у цікаву забаву.

 

Пазли

З однієї сторони пазли теж можна віднести до настільних ігор, з іншої – вони настільки своєрідні, що варто виділити в окремий пункт. Взимку це ідеальний варіант для проведення часу вдома. Батьки можуть допомагати дітям збирати елементи в одну картину, або ж запропонувати школярам самим це зробити. Варто подбати, щоб пазли були різного рівня складності.

Читання книг

Це корисне заняття як для батьків, так і для дітей. Улюблені казки та оповідання піднімуть настрій, занурять у світ пригод.  Якщо буде натхнення, то можна, просто розглядаючи картинки, придумати свою історію.

Розвиваючі заняття

До цієї категорії можна віднести розмальовки, ліплення з пластиліну. Звичайно ж, такий вид діяльності сприяє розвитку творчих здібностей.

Фотоколаж

Так як наближаються свята, то разом з дітьми можна зробити своєрідний підсумок року. Вибрати фото, на яких зображено найщасливіші моменти за останній час і змайструвати колаж. Або ж зробити рідним подарунок за допомогою цієї техніки. 

Хатні справи

У цій справі головне завдання батьків – заохотити дітей допомагати. Можна у формі гри прибрати у кімнаті, або ж за миття посуду чи приготування вечері надати бонуси, а в кінці дня їх підрахувати. Відповідно за це отримати приз. 

 

error: Content is protected !!