При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

05.Сер.2021
При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу

       У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня..

     “Однією з важливих новацій стають правила роботи навчальних закладів в умовах карантину. В разі виходу регіону з зеленої зони, тобто потрапляння в жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу”, – говорить міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

     Важливо, що вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так освітяни знову зможуть повернутись до звичного життя і навчання.

https://moz.gov.ua/article/news/pri-posilenni-karantinu-navchalni-zakladi-pracjuvatimut-lishe-za-umovi-najavnosti-80–vakcinovanogo-personalu?fbclid=IwAR3q-ZA__3TEvNIoMGbgihZSuVdbjI4xwm2rXn1aK2ZtONnhllGOVWcIwI0