Проєктна діяльність . “Ми маленькі пішоходи”

25.Чер.2019
Проєктна діяльність . “Ми маленькі пішоходи”

З 10.06 по 14 червня 2019 р. у дитячому садочку №21 «Посмішка»  проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Вихователі вікових груп розробили і успішно втілили в життя власні  проєкти «Ми маленькі пішоходи».

Головна мета проєктів – сформувати у дітей основи безпечної поведінки на вулиці, знання правил дорожнього руху. Дати кожній дитині основні поняття небезпечних для життя ситуацій  на вулиці та під час руху та особливостей поведінки в них. Безпека – це не просто сума засвоєних знань, а вміння правильно вести себе в різних ситуаціях.

З метою надання методичної допомоги вихователям у методичному кабінеті був оформлений куточок, де зібраний матеріал, необхідний для роботи з даної теми: методична література, системи занять, конспекти занять, бесід, цільових прогулянок, наочний матеріал, методичні рекомендації по формуванню у дітей безпечної поведінки на вулицях і дорогах. Вихователем-методистом, завідувачем, психологом були проведені консультації для вихователів по попередженню дорожньо-транспортного травматизму серед дітей.

      Цілеспрямована, змістовна робота була проведена з дошкільниками. Вихователі провели цікаві заняття по ознайомленню з правилами дорожнього руху, дорожніми знаками, здійснили з малятами цільові прогулянки до перехрестя доріг, спостерігали за рухом транспорту і пішоходів. Отримані знання діти закріплювали під час сюжетно-рольових ігор, в дидактичних іграх, на заняттях з художньо-продуктивної діяльності.

В роботі з дітьми вихователі використовували сучасні дидактичні ігри, спрямовані на пізнавальний розвиток дитини, а саме: «Азбука малюка-пішохода», «Машини-помічники», «Наш друг Світлофор», «Знаки на дорогах». Педагоги створювали ігрові ситуації, які спонукали дітей до вирішення проблеми, закріплювали правила поведінки на вулиці, у транспорті, на дорозі.

 З батьками дошкільників були проведені заняття-діалоги на теми: «Ситуації на дорозі», «Чи знаємо ми дорожні знаки?» Вихователі залучили батьків дітей до оформлення виставки дитячих малюнків на тему «Безпека дитини на дорозі».  Спільні вимоги вихователів і батьків забезпечують виховання у дітей стійких навичок, правильної поведінки на дорогах і вулицях.

 

Галерея зображень
error: Content is protected !!