PlatforM “Інноваційні технології в ЗДО – новий погляд на навчання дітей”.

01.Лют.2020
PlatforM “Інноваційні технології в ЗДО – новий погляд на навчання дітей”.

     Організація самоосвіти педагогів – одна з найважливіших  напрямів методичної роботи та одна з форм підвищення їх кваліфікації. Тому  основою роботи керівника ЗДО та вихователя-методиста з педагогами є    вивчення та розвиток педагогічної   майстерності кожного вихователя, стимулювання розвитку його творчого  потенціалу, формування навичок  самоаналізу, мотивації до самоосвіти, яка допомагає оновлювати зміст   освітнього процесу в ЗДО, виходячи з вимог сьогодення.

    З метою самоосвіти педагогів , під гаслом “Знання вмій взяти та в практику роботи спрямувати!” в ЖДНЗ №21 , вихователем-методистом закладу Кравчук Н. В., була організована освітня платформа на тему “Інноваційні технології в ЗДО – новий погляд на навчання дітей”.

   На платформі були преставлені чотири локації : “Формування критичного мислення у  дітей дошкільного віку”, “Лепбук -розвивальна книжка з індивідуальним характером”, “Сторітеллінг – мистецтво розповідання історій” та “Coments”.  Педагоги закладу мали змогу   дізнатися багато нового про представлені  інноваційні технології та про успішне застосування їх у практику роботи педагогами , які вже застосовують їх у своїй діяльності .

На локації “Формування критичного мислення у  дітей дошкільного віку” спікерами були: вихователь-методист                Кравчук Н. В. та вихователь старшої групи №2 Громова О. О. Локацію “Лепбук -розвивальна книжка з індивідуальним характером” представляли Мидляр Г. М., вихователь середньої групи №2 та Стельмах О. І, вихователь молодшої групи №2. Вихователь логопедичної групи №2 Нєзнаєва Т. А. була спікером локації “Сторітеллінг – мистецтво розповідання історій”. На кожній локації можна було  повправлятися практично , а на локації “Coments” прокоментувати свої враження .

Заключним етапом  PlatforM була виставка  лепбуків на тему : “Житомир, рідне місто моє!”

Галерея зображень
error: Content is protected !!