Освітній процес

22.Січ.2023

В день соборності та злуки, З заходу на схід. Всі візьмемося за руки Бо один ми рід. Нащо нам ворогувати ? І що нам ділить? Україна наша мати , тож давайте жить Як ведеться між братами, Як одна сім‘я, Щоб не хиріти роками Тож і ти,і я. Згоді підемо назустріч І розтане лід. Дружно станемо … Продовжити читання “ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ”

Детальніше
13.Січ.2023

Щедрий вечір, добрий вечір — І дорослим, і малечі! Щастя, радості, любові, Щоб завжди були здорові І багаті, і веселі І надворі, і в оселі. Щоб Господь оберігав, Вам усе потрібне дав, Щоб ви квітли з кожним кроком, Отже, всіх вас з Новим роком! Традиція колядувати і щедрувати, вітаючи рідних та близьких з народженням Христа, … Продовжити читання “Щедрий вечір, добрий вечір — І дорослим, і малечі!”

Детальніше
27.Гру.2022

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий … Продовжити читання “Новорічна казка в “Посмішці””

Детальніше
07.Гру.2022

   Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. 07.12.2022р.  в ЖДНЗ 21 “Посмішка”відзначили  День української хустки . У всіх вікових групах були проведені  різні форми роботи з дітьми, які значно розширили знання дітей про хустину , як давній символ української жіночності.  Інструктор з фізичної культури Ходоровська Ніна … Продовжити читання “Подаруй мені, мамо, хустину!”

Детальніше
01.Гру.2022

29.11.2022р. в ЖДНЗ 21 відбулося засідання педагогічної ради “Формування здоров*язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку засобами традиційних та інноваійних технологій”    Заклад дошкільної освіти має забезпечувати засвоєння дітьми комплексу конкретних знань про здоровий спосіб життя, зокрема, про прості та дійові заходи протидії організму інфекціям; значення гігієни, дотримання чистоти, правильного харчування для здоров’я людини.     Формування здоров’язбережувальних … Продовжити читання “Педагогічна рада “Формування здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку засобами традиційних та інноваційних технологій””

Детальніше