Освітній процес

20.Тра.2023

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У ДНЗ 21 “ПОСМІШКА” Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях. … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності у “Посмішці””

Детальніше
02.Бер.2023

Діти – це наше майбутнє, майбутнє України!Ми – українці робимо все, щоб передати їм у спадок українську культуру, традиції, звичаї , фольклор, любов до рідної мови. Вихованці ЖДНЗ 21 “ПОСМІШКА” добре знайомі з народними традиціями українського народу, знають творчість наших видатних поетів, письменників та з задоволенням слухають їхні твори. Під час проведення тематичних днів до … Продовжити читання ““Лийся мово рідна, мово українська” .”

Детальніше
22.Січ.2023

В день соборності та злуки, З заходу на схід. Всі візьмемося за руки Бо один ми рід. Нащо нам ворогувати ? І що нам ділить? Україна наша мати , тож давайте жить Як ведеться між братами, Як одна сім‘я, Щоб не хиріти роками Тож і ти,і я. Згоді підемо назустріч І розтане лід. Дружно станемо … Продовжити читання “ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ”

Детальніше
13.Січ.2023

Щедрий вечір, добрий вечір — І дорослим, і малечі! Щастя, радості, любові, Щоб завжди були здорові І багаті, і веселі І надворі, і в оселі. Щоб Господь оберігав, Вам усе потрібне дав, Щоб ви квітли з кожним кроком, Отже, всіх вас з Новим роком! Традиція колядувати і щедрувати, вітаючи рідних та близьких з народженням Христа, … Продовжити читання “Щедрий вечір, добрий вечір — І дорослим, і малечі!”

Детальніше
27.Гру.2022

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий … Продовжити читання “Новорічна казка в “Посмішці””

Детальніше