Освітній процес

20.Бер.2021

       З метою формування у дітей дошкільного віку елементів екологічної культури та в рамках реалізації річних завдань зі сталого розвитку, в вікових групах ЖДНЗ №21  групах протягом лютого-березня вихователями, дітьми та батьками вихованців втілювалися в життя екологічні проєкти , створювалися пізнавальні осередки « Городи на підвіконні».      Дітям дуже подобається працювати із … Продовжити читання “ПРОЄКТ “ГОРОД НА ПІДВІКОННІ””

Детальніше
12.Лют.2021

Головним принципом освітньої програми «Впевнений старт» стало радісне навчання, пріоритет партнерства, забезпечення максимальної активності дитини під час проживання кожного дня передшкільного року, забезпечення впевненого і упішного старту дошкільників до перспектив майбутнього життя. Завдання цієї програми спрямовані на створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи.     Основною метою Житомирського закладу дошкільної освіти №21 є … Продовжити читання “Дитячі мрії здійснюються разом з “Впевненим стартом””

Детальніше
02.Лют.2021

Одним із головних завдань Житомирського дошкільного навчального закладу №21 є виховання здорової дитини, охорона її життя та здоров’я. Кожного місяця у закладі проходять Дні здоров’я, які  спрямовані на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращення фізичного розвитку та виховання у дітей прагнення бути здоровими, сильними, витривалими. Влаштовуючи  Дні здоров’я, ми прагнемо  на тлі високого емоційного підйому й … Продовжити читання “Гарний настрій – запорука здоров*я!”

Детальніше
07.Лис.2020

      З метою здійснення профілактичної роботи щодо попередження пожеж від дитячих пустощів з вогнем, загибелі дітей під час пожеж, посилення практичної спрямованості у вивченні Правил пожежної безпеки в дошкільному навчальному закладі №21«Посмішка» з 01.10.2020р по 30.10.2020р був проведений Місячник пожежної безпеки. Для цього було сплановано і проведено ряд заходів: 1.Вихователем-методистом було розроблено план … Продовжити читання “Місячник пожежної безпеки “Не грай з вогнем””

Детальніше
09.Вер.2020

  ЗВІТ керівника  Житомирського дошкільного навчального закладу  №21  про свою      діяльність за підсумками 2019-2020 н. р.           м. Житомир 2020р           Шановні присутні!   Закінчився складний та незвичний навчальний рік і  ми підводимо підсумки роботи колективу дошкільного навчального закладу. Керуючись Положенням про порядок звітування завідувача ДНЗ перед трудовим … Продовжити читання “Звіт завідувача ЖДНЗ №21”

Детальніше