Освітній процес

16.Сер.2021
Детальніше
15.Чер.2021

   Цікаво , весело, насичено та корисно пройшов у нашому дитячому садочку День вітру! Під час занять діти визначали види, користь, властивості вітру. Закріпили правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, зокрема під час сильного вітру, бурі.  Знаходили відповіді на запитання в процесі пошуково-дослідницької діяльності. Мета проведення цього незвичайного свята — привернути увагу громадськості до величезного потенціалу вітроенергетики. Ініціаторами … Продовжити читання “ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВІТРУ.”

Детальніше
21.Тра.2021

     Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях. З 17.05.2021 – по 21.05.2021 … Продовжити читання “Тиждень безпеки дитини в ЖДНЗ №21”

Детальніше
20.Тра.2021

З вишиванкою у серці. Я встану рано-вранці, на світанку, Як спалахне на квіточці роса. Вдягну найкращу в світі вишиванку І оживе, засвітиться краса В промінні сонця. І моя сорочка У рунах, в квітах зразу оживе… З чарівних квітів я сплету віночка Й над світом щира пісня попливе. Сорочка, що матуся вишивала, Сердечко гріє, душу веселить. … Продовжити читання “”

Детальніше
23.Кві.2021
Детальніше