Оголошення

29.Сер.2022

Згідно Закону України «Про охорону дитинства» батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці. Згідно Сімейного кодексу України батьки також зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод … Продовжити читання “Захист прав дитини”

Детальніше
11.Сер.2022

         На виконання рiшення виконавчого кoмiтeтy  мicькoї ради вiд  06.07.2022 №446 «Про внесення змін до рішення виконавчого кoмiтeтy мicькoї ради вiд 01.12.2021 №1375 «Про встановлення вapтocтi харчування окремих категорiй дiтей за рахунок бюджетних асигнувань», наказу департаменту освіти Житомирської мicькoї ради від 6.07.2022 року №122 Про виконання рiшення виконавчого кoмiтeтy мicькoї ради вiд … Продовжити читання “Увага! Зміни у встановленні вapтостi харчування окремих категорiй дiтей за рахунок бюджетних асигнувань”

Детальніше
05.Тра.2022

Шановні батьки ! ЖДНЗ №21  тимчасово   не працює.      Як що ви плануєте відвідувати садочок , вам   необхідно: звернутися у  наш садочок, взяти у керівника довідку про щеплення вашої дитини, документ, який засвідчує наявність пільг у дитини , надати документи у заклад до якого ми тимчасово прикріплені.     ЖДНЗ №21  прикріплений до ЗДО №59 … Продовжити читання “Відкриття дитячих садків”

Детальніше
20.Бер.2022

https://eduhub.in.ua/courses/dityachiy-sadok-online

Детальніше
24.Лют.2022

    Діти залишаються вдома! Міський голова закликає батьків не вести дітей до шкіл та садочків. Водночас заклади працюватимуть для тих, хто має вийти на роботу, і немає з ким залишити дітей.

Детальніше