Новини

22.Вер.2021
Детальніше
01.Вер.2021

     День Знань у дитячому садку – то тепла осінь, наповнена радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжні і так потрібні оздоровлення та освіта майбутнього покоління української нації.    Цього дня на святково прибраному майданчику у дитсадку зібралися дошкільнята Житомирського … Продовжити читання “ДЕНЬ ЗНАНЬ В ПОСМІШЦІ.”

Детальніше
20.Сер.2021

Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике свято!     Наша рідна Батьківщина – Україна святкує 30 років своєї Незалежності. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави. Святково і урочисто пройшло свято … Продовжити читання “З Днем народження , рідна Україно!”

Детальніше
05.Сер.2021

       У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові №1236 від 9 грудня 2020 року, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня..      “Однією з важливих новацій стають правила … Продовжити читання “При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу”

Детальніше
28.Лип.2021
Детальніше