Новини

22.Січ.2023

В день соборності та злуки, З заходу на схід. Всі візьмемося за руки Бо один ми рід. Нащо нам ворогувати ? І що нам ділить? Україна наша мати , тож давайте жить Як ведеться між братами, Як одна сім‘я, Щоб не хиріти роками Тож і ти,і я. Згоді підемо назустріч І розтане лід. Дружно станемо … Продовжити читання “ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ”

Детальніше
13.Січ.2023

Щедрий вечір, добрий вечір — І дорослим, і малечі! Щастя, радості, любові, Щоб завжди були здорові І багаті, і веселі І надворі, і в оселі. Щоб Господь оберігав, Вам усе потрібне дав, Щоб ви квітли з кожним кроком, Отже, всіх вас з Новим роком! Традиція колядувати і щедрувати, вітаючи рідних та близьких з народженням Христа, … Продовжити читання “Щедрий вечір, добрий вечір — І дорослим, і малечі!”

Детальніше
27.Гру.2022

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий … Продовжити читання “Новорічна казка в “Посмішці””

Детальніше
26.Гру.2022

Житомирський дошкільний шавчальний заклад № 21 “Посмішка” прийняв активну участь у благодійній акції “Марафон добрих справ” яка проходила з 29 листопада по 19 грудня 2022 року, мета якого – підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. Захід відбувався в межах глобального руху #ЩедрийВівторок. Наш заклад прийняв участь у благодійних заходах з виготовлення своїми руками: маскувальних сіток … Продовжити читання “Марафон добрих справ у ЖДНЗ № 21”

Детальніше
23.Гру.2022

Родина та сімейні стосунки – одні із найважливіших речей у нашому житті. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну і потрібну пораду у важких життєвих ситуаціях, як не найрідніші люди. Хто щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані. То ж не дивно, що найбільше наші малята полюбляють гратися … Продовжити читання “Новорічні прикраси для ялиночки-україночки від родин ЖДНЗ 21”

Детальніше