Новини

20.Кві.2021

Згідно Закону України «Про охорону дитинства» батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці. Згідно Сімейного кодексу України батьки також зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод … Продовжити читання “Захист прав дитини”

Детальніше
15.Кві.2021

12 квітня у закладі пройшли тематичні заняття  до Дня космонавтики  метою яких було формування у дошкільнят позитивної мотивації до пізнання і позитивного ставлення до світу. Вихователі ознайомили дітей  з моделлю Землі, дали  уявлення про космос і  професію-космонавт, розвивали пізнавальні інтереси дітей.

Детальніше
29.Бер.2021
Детальніше
22.Бер.2021

ЗАРАХУВАННЯ учнів до 1 класу

Детальніше
21.Бер.2021

     В ЖДНЗ №21 відбувся творчий звіт педагогічних працівників, які у 2020-2021 навчальному році підлягають черговій атестації. Педагогічні працівники закладу, що атестуються, представили свої  звіти за роботу  в міжатестаційний період, продемонстрували досягнення, напрацювання, “творчі родзинки”. Ніжельська О. Д.. – вихователь групи раннього віку. Атестація на відповідність займаній посаді і раніше встановленому 11 тарифному розряду … Продовжити читання “Звіти “Атестація – крок до творчості”.”

Детальніше