Новини

23.Лис.2019

       В нашому дошкільному закладі відбулася цікава подія , яку організували вихователі середньої групи №2 “Віночок” Мидляр Г. М., Березюк В. С. разом з батьками своїх вихованців. Workshop ,на якому малята разом зі своїми мамами,за допомогою нетрадиційних технік аплікацій створювали квіти, які вплітають в український віночок, пройшов весело, творчо , в теплій атмосфері. … Продовжити читання “Workshop з батьками середньої групи №2 “Віночок”. Відкритий показ.”

Детальніше
23.Лис.2019

Так як листя опадає з дерев, так один за одним минають осінні дні. Осінь – пора приємних турбот, жнив, збирання урожаю, але посеред цих турбот є місце і святу. Свято Осені в дитсадку – це завжди фєєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. В ЖДНЗ №21 кожна вікова група закладу проводжала осінь. Проводжали з … Продовжити читання “До побачення, Осінь!”

Детальніше
07.Лис.2019

 Реформаційні процеси, що відбуваються у сучасному освітньому просторі, зумовлюють нагальність розв’язання комплексних соціально- педагогічних завдань, одним з яких є забезпечення наступності між суміжними ланками освіти: дошкільною, початковою . У відповідності з чинним законодавством та нормативно-правовими документами саме наступність є однією з обов’язкових умов здійснення неперервності здобуття освіти, яка певною мірою має забезпечити єдність, взаємозв’язок та … Продовжити читання “Наступність між суміжними ланками освіти: дошкільною та початковою. Співпраця ЗОШ №36 та ЖДНЗ №21.”

Детальніше
06.Лис.2019

       До свята Покрови та Українського Козацтва в нашому   садочку відбувалась чудова виставка поробок з овочів , фруктів та різноманітного  природного матеріалу «Дари Осені». У ній прийняли участь батьки та діти з усіх груп.  Виставка «Дари Осені»  була особливо багатою, різнобарвною, насиченою, бо сама природа надала нам багатий вибір матеріалу для різноманітної творчості. Кожна родина … Продовжити читання “ВИСТАВКА “ДАРИ ОСЕНІ”.”

Детальніше
06.Лис.2019

Буккросинг – (англ.. Bookcrossing) – хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повторити процес.      Віднедавна дошкільнята отримали чудову можливість культурно розвиватися завдяки куточкам буккросингу у вікових групах … Продовжити читання “У закладі №21 “Посмішка” стартував “Буккросинг”. Приєднуйся!”

Детальніше
error: Content is protected !!