Новини

31.Тра.2023

В рамках тижня безпеки життєдіяльності в ЖДНЗ було організовано зустріч з вихованців закладу з  представниками патрульної поліції. Поліцейські провели цікаве навчання малят  правилам дорожнього руху, познайомили з дорожніми знаками.  Та собливо цікаво було посидіти в справжній патрульній машині та поговорити по рації. Дякуємо патрульним за співпрацю!

Детальніше
31.Тра.2023

Сьогодні відбулася міська конференція на тему: “Особливості національно-патріотичного виховання дошкільників у період воєнного стану”. Учасником конференції був наш ЖДНЗ 21 “Посмішка” Величезна подяка всьому педагогічному колективу ЖДНЗ 21, який приклав максимум зусиль для проведення плідної , цікавої та різноманітної роботи з батьками наших вихованців щодо патріотичного виховання! Щира подяка нашій майстрині Тетяні Антонівні , яка … Продовжити читання “Міська конференція на тему: “Особливості національно-патріотичного виховання дошкільників у період воєнного стану”

Детальніше
20.Тра.2023

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ У ДНЗ 21 “ПОСМІШКА” Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Навчально-виховна робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях. … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності у “Посмішці””

Детальніше
12.Тра.2023

Для рідних матусь сьогодні співаємо, танцюємо, говоримо найкращі слова, які щиро лунають від маленьких сердечок дітей садочка “Посмішка!” ❤️❤️❤️❤️ Чудове Свято до Дня Матері відбулося у дитсадку “Посмішка”. Щиро вітали  любих матусь малята. Найкращі слова сьогодні для мами!  Дорогі жінки! Милі мами! Від щирого серця вітаємо  вас зі святом – Днем матері! Мама – це … Продовжити читання “Найріднішим матусям привітання до Дня Матері”

Детальніше
02.Тра.2023

«Для того, щоб люди знаходили щастя в своїй роботі, необхідні три умови: робота повинна бути їм під силу, вона не повинна бути виснажливою і її обов’язково повинен супроводжувати успіх». Джон Рескін Щорічно 28 квітня відзначають День охорони праці, цього річ він проходив під девізом: « Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип і право … Продовжити читання “Тиждень охорони праці в ЖДНЗ №21”

Детальніше