Новини

03.Жов.2019

Весело, цікаво, та з захопленням відсвяткував День працівника дошкільної освіти   дошкільний заклад №21. А щоб цей день запам’ятався дітям, інструктор з фізкультури Ходоровська Ніна Кирилівна та колектив закладу організували  незвичайний квест« У пошуках чарівних ключів» .  Цікаві завдання чекали на дітей у кабінетах завідувача, вихователя-методиста, соціального педагога, на пральні, харчоблоці, медичному кабінеті, в спортивній залі … Продовжити читання “День дошкілля святкували та у квест цікавий грали!”

Детальніше
02.Жов.2019

Школа і дитячий сад – дві суміжних ланки в системі освіти. 30 вересня та 01 жовтня вихователі старшої групи «Білочка» та старшої групи «Оленятко» Житомирського дошкільного навчального закладу №21 проводили екскурсії до ЗОШ №36 з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає … Продовжити читання “Наступність початкової та дошкільної освіти. Екскурсія до школи.”

Детальніше
29.Сер.2019

Оновлена редакція програми для дітей старшого до­шкільного віку «Впевнений старт» отримала гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року) і готова до впровадження в дошкільних навчальних закла­дах з нового навчального року. Програма адресована педагогам та батькам вихованців. Зміст програми передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною в такий спосіб, … Продовжити читання “НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА НОВІ ПІДХОДИ В ПЕДАГОГІЦІ. ПРОГРАМА “ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ””

Детальніше
29.Сер.2019

    У ЖДНЗ №21 “Посмішка” завітали працівники патрульної поліції,  які провели відкрите заняття для вихованців.                                                                               … Продовжити читання “Патрульна поліція в гостях у малят.”

Детальніше
23.Сер.2019

 Сьогодні у дитячому садку  Зібрались друзі – он як їх багато  Усіх з’єднало й привело сюди  День Незалежності – велике свято!   Наша рідна Батьківщина – Україна святкує свій День народження. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави. Святково і урочисто пройшло свято до  Дня Незалежності … Продовжити читання “З Днем народження , рідна Україно!”

Детальніше
error: Content is protected !!