Новини

27.Тра.2020

З  27 травня 2020р. Житомирський дошкільний навчальний заклад №21  розпочав роботу згідно РЕГЛАМЕНТУ  РОБОТИ  закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину , ЗАТВЕРДЖЕНОГО  рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради. Регламент визначає протиепідемічні вимоги до закладів дошкільної освіти, виконання яких спрямоване на запобігання ускладнення епідемічної ситуації та гарантування безпечного перебування усіх учасників освітнього процесу в закладі дошкільної … Продовжити читання “Протиепідемічні вимоги до створення безпечних умов перебування дітей у закладі дошкільної освіти.”

Детальніше
22.Тра.2020

А УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА – ТО ДИВО, У НІЙ НАРОДУ КОД ЙОГО ДУШІ,  І КОЖНОМУ В НІЙ ЗРУЧНО І КРАСИВО, ВДЯГНУТИ ВИШИВАНКУ ПОСПІШИ!  Щиро вітаємо всіх з Днем вишиванки! Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров`я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам`яті. За традицією … Продовжити читання “ОДЯГНИ ВИШИВАНКУ, УКРАЇНО МОЯ!”

Детальніше
21.Тра.2020

Завдяки безпосередньому контакту з дітьми я усвідомлюю те, що вони пізнають через практику. Якщо попросити дитину стати сильною,як лев, або відчути енергію орла, вона віднайде цю енергію та перетвориться на зазначену тварину. Спонтанна гра стимулює гнучкість і емоційне зростання, оскільки діти стають героями своїх фантазій. Це і є ігрова дитяча йога. З 24.04.2020 по 8.05.2020 … Продовжити читання “ВЕСЕЛА ДИТЯЧА ЙОГА”

Детальніше
21.Тра.2020

Рухова активність залежить не тільки від індивідуальних особливостей дітей, сезону, погоди, настрою тощо, а й значною мірою від рухового режиму, запровадженого вдома. ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ РОБИТИ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ 🎈«Мама, тато, я – спортивна сім’я» – 👪 тільки таке ставлення до ранкової зарядки допоможе зробити її традиційним ранковим ритуалом.  Кращі методи для привчання малюка до ранкової гімнастики грунтуються … Продовжити читання “Дистанційна фізкультурно- оздоровча робота на карантині інструктора з фізкультури Ходоровської Н. К.”

Детальніше
20.Тра.2020

Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам! Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Під терміном “булінг”, пояснюють працівники соціальних служб для сім’ї, молоді та дітей,  – це агресивна поведінка щодо окремої … Продовжити читання “УВАГА! БУЛІНГ!”

Детальніше
error: Content is protected !!