Наступність початкової та дошкільної освіти. Екскурсія до школи.

02.Жов.2019
Наступність початкової та дошкільної освіти. Екскурсія до школи.

Школа і дитячий сад – дві суміжних ланки в системі освіти.

30 вересня та 01 жовтня вихователі старшої групи «Білочка» та старшої групи «Оленятко» Житомирського дошкільного навчального закладу №21 проводили екскурсії до ЗОШ №36 з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя».

      Особливо важливою для майбутніх учнів є фігура першого вчителя, якого вони сприймають як надзвичайну людину. Він повинен розуміти дітей, виявляти душевну турботу про них, зацікавленість у їхніх успіхах; повинен створювати оптимістичний настрій, дружелюбну доброзичливу атмосферу. Саме  такі вчителі початкової школи №36 зустрічали наших старших дошкільнят – це  Жидецька Олена Дмитрівна і Дубок Ольга Михайлівна.

Вчителі познайомили малят з класною кімнатою, провели цікавий урок математики з використанням інтерактивної дошки. Діти старших груп мали змогу попрацювати на інтерактивній дошці, посидіти за новими сучасними партами, мов справжні школярі.

Змістовною та цікавою була екскурсія. Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони прибули під час навчально-виховного процесу і могли на власні очі спостерігати за учнями, які навчалися і по дзвонику вибігали на перерви.

    Дошкільнята поверталися до дитячого садочку з безліччю позитивних емоцій, величезним захопленням і бажанням повернутися в цю школу ще раз. Зустріч пройшла на високому рівні позитиву і співдружності! Діти і педагоги в захваті! Плануємо продовжити свою роботу і найголовніше – ДРУЖБУ!

Галерея зображень
error: Content is protected !!