Марафон добрих справ у ЖДНЗ № 21

26.Гру.2022
Марафон добрих справ у ЖДНЗ № 21

Житомирський дошкільний шавчальний заклад № 21 “Посмішка” прийняв активну участь у благодійній акції “Марафон добрих справ” яка проходила з 29 листопада по 19 грудня 2022 року, мета якого – підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. Захід відбувався в межах глобального руху #ЩедрийВівторок.

Наш заклад прийняв участь у благодійних заходах з виготовлення своїми руками: маскувальних сіток та окопних свічок для захисників.

Акції які ми висвітлили у своєму звіті для Національного банку України:

  1. Плетіння маскувальних сіток для ЗСУ. В якій приймали участь працівники ЖДНЗ №21 при благодійних організаціях з моменту оголошення військового стану у нашому регіоні.              
  2. «Смілива гривня» яка була оголошена Національним банком України. Збирали монети номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів була перерахована на потреби Збройних сил України.                                                                                                                                         

У Житомирському дошкільному навчальному закладі № 21 акція тривала 5 тижнів й проходила  з 22.09.2022 р. по 27.10.2022 р. у ній приймали участь: батьки й діти 9 груп садочка, працівники закладу, збирали не тільки ті монети які є у обігу, а й ті що перестали бути засобом платежу це 1, 2, 5 та 25 коп. Зібрані кошти були перераховані у відділені Ощадбанк. Було зібрано 2200 грн. вони ж відправилися на спецрахунок національного банку України, які перерахуються на потреби Збройних сил України.

  1. Акція до Дня Збройних Сил України «Подаруй частинку тепла». У ній приймали участь батьки, діти, педагогічний колектив, працівники ЖДНЗ №21.                                                                      

Житомирський дошкільний навчальний заклад №21 проводив патріотичну акцію до ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

   Під час акції була зібрана благодійна допомога , яку відправили нашим захисникам, які ризикують своїм життям і здоров’ям, щоб зупинити збройну агресію і відстояти кордони рідної України.

    Було зібрано різноманітні продукти харчування такі як: консерви, крупи, мука, олія, варення, консервація, морква, цибуля, чай, кава, цукор, солодощі, ін., а також теплі шкарпетки, светри, термо білизна, рукавиці, ковдри, медикаменти, засоби гігієни і ін.

Щоб підтримати хлопців та зігріти їх теплом наших сердець наші маленькі вихованці намалювали малюночки для наших захисників, які були вкладені в кожну посилку.

Вся зібрана допомога була передана волонтерці Лесю Юріївну Шнайдер яка знаходиться у нашому регіоні й допомагає нашим бійцям всім чим може.

  1. «Окопні свічки – захисникам України!» У цій акції приймали участь батьки, педагогічний колектив, працівники ЖДНЗ №21. Наш заклад й надалі працює над виготовленням окопних свічок.   

                           

З настання холодної пори наші військові дуже потребують окопних свічок. Такі свічки допомагають захисникам освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу. Для наших воїнів це не просто свічка, це можливість мати гарячий чай або суп в обмежених окопних умовах. Наразі у ЖДНЗ №21 діє довгострокова Акція «Окопні свічки – захисникам України!».

У рамках Акції працівники ЖДНЗ №21 збирають матеріал, необхідний для виготовлення окопних свічок: жестяні бляшанки, гофрований картон, парафін та кошти на його придбання.

Спільними зусиллями працівників ЖДНЗ №21 було зібрано 2300 грн. на які було придбано 20 кг. парафіну й 5 кг. закладу було подаровано приватним підприємцем Томчук Андрієм Михайловичем. На підтримку акції також відгукнулися батьки вихованців закладу, Іванкевич Михайло Леонідович приніс парафін для свічок й тим самим зробив свій внесок для наближення перемоги.

Було відправлено понад 300 окопних свічок волонтерці Лесю Юріївну Шнайдер яка передала їх нашим захисникам.

Збройні сили України це єдине, що наразі стоїть між нами та ворогом, між нами та загибеллю, між нами та руйнуванням всього, що для нас є цінним.

  1. «Різдвяний гостинчик» яку проводив департамент освіти міста Житомир.                                                                         

Для дітей деокупованих районів Харківщини збиралися іграшки, солодощі й дитячі малюнки.

Було зібрано багато іграшок із солодощами. Приносили: м’які іграшки, пазли, настільні ігри, пірамідки, машинки іграшковий посуд, автомат іграшковий й конструктор та ін.

У ЖДНЗ №21 працюють люди віддані своїй справі й милосердні, які планують і далі працювати над виготовленням окопних свічок й допомагати ЗСУ.

Добрі вчинки приностять радість не тільки оточуючим людям, але і тому, хто їх робить. Без добра життя нещасне. На цю тему в народі існує ще одне прислів’я: “Зле тому, хто добра не робить нікому”.

Галерея зображень