“Великодній передзвін”

20.Кві.2020
“Великодній передзвін”

    Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, з якими ми повинні знайомити дітей, починаючи з дошкільного віку.

   Великдень – одне з найбільших і найшанованіших християнських свят. Протягом тижня вихователі нашого закладу ,в умовах дистанційної роботи, знайомили своїх маленьких вихованців з історією походження свята Великодня,його духовного значення, а також традиціями святкування.

Щоб поринути у атмосферу цього світлого свята, вихователі нашого закладу пропонували батькам прочитати дітям оповідання, вірші, розглянути ілюстрації, а малятам переглянути цікаве відео про Великдень, виготовити великодні поробки та допомогти мамам та бабусям пекти пасочки, розмалювати  писаночки , фарбувати крашанки. 

Вихователь старшої групи №1 “Білочка”Дем*янчук Н. В., та вихователі старшої групи №2 “Оленятко ” Громова О. О., Обміняна О. О. організували конкурс великодніх віршиків. Малята з задововоленням декламували віршики для друзів та вихователів, з гордістю показували свої пасочки , писанки та крашанки. 

Хочемо подякувати батькам наших вихованців за співпрацю! Ви найкращі!

Житомирський дошкільний навчальний заклад №21 “Посмішка” щиро вітає всіх педагогів, колег, батьків та вихованців зі світлим Великоднем. Зичимо вам миру , злагоди, добра та любові, а ще міцного здоров*я та наснаги. Давайте не забувати, що найкращий спосіб відзначення цього свята – добрі вчинки, світлі думки та єднання з родиною!

                                                                                 

 

 

Галерея зображень
error: Content is protected !!