ДЕНЬ ЗНАНЬ В ПОСМІШЦІ.

01.Вер.2021
ДЕНЬ ЗНАНЬ В ПОСМІШЦІ.

     День Знань у дитячому садку – то тепла осінь, наповнена радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжні і так потрібні оздоровлення та освіта майбутнього покоління української нації.

   Цього дня на святково прибраному майданчику у дитсадку зібралися дошкільнята Житомирського ДНЗ №21 з вихователями та казковими героями, щоб літо провести та День Знань урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми – то і успіх не забариться!»

    Особливо радісно діти зустрічали ведмедика Мішу та клоунесу Веселинку (якими стали на час свята музичний керівник Ніжельська А. І., Ходоровська Н. К.) Вони прийшли до малят з цікавими    завданнями та кошиком сюрпризів. Линула дзвінкоголоса музика, яку з любов’ю підібрала музичний керівник Колесник О. Б.. Голосно лунав спів улюблених пісень про осінь, про садок, про Україну, майданчик заповнювали цікаві ігри і забави – все це надало святу особливого веселкового настрою, теплих барв довгоочікуваної осені.

Так мріється, щоб ця осінь стала для кожного малюка радісною, мирною, оздоровлюючою, пізнавальною  та щасливою.

Галерея зображень