День дошкілля святкували та у квест цікавий грали!

03.Жов.2019
День дошкілля святкували та у квест цікавий грали!

Весело, цікаво, та з захопленням відсвяткував День працівника дошкільної освіти   дошкільний заклад №21. А щоб цей день запам’ятався дітям, інструктор з фізкультури Ходоровська Ніна Кирилівна та колектив закладу організували  незвичайний квест« У пошуках чарівних ключів» .

 Цікаві завдання чекали на дітей у кабінетах завідувача, вихователя-методиста, соціального педагога, на пральні, харчоблоці, медичному кабінеті, в спортивній залі та коридорах закладу. Метою квесту було збагачувати руховий досвід малюків у квестовій грі. Розвивати мислення, увагу, вміння орієнтуватися у просторі, швидкість, спритність. Виховувати вміння спільно діяти, сприяти формуванню дружніх відносин між дітьми. Підтримувати бажання і вміння долати перешкоди.

Діти з задоволенням виконували всі завдання , вміло та спритно долали перешкоди. Мотивацією до дії було відкрити чарівну скриню , а для цього потрібно було знайти чарівні ключі до неї. Всі ключі знайдено! Скриню нарешті відкрито! Нагорода знайшла своїх героїв. Діти отримали чудові позитині враження від гри та були нагороджені медалями та призами .

Галерея зображень
error: Content is protected !!