Соціальний педагог

19.Тра.2021

Щоб запобігти нещасним випадкам із дитиною, необхідно створити вдома відповідні умови для безпеки малюка. Суттєву небезпеку для дитини представляє електричний струм. Поговоріть з малюком про те, що електрострум може бути «другом» і «ворогом» одночасно. Поясніть дитині, що не можна торкатися (особливо мокрими руками) електроприладів, розеток та електродротів, що небезпечно брати дріт, який висить, стояти під … Продовжити читання “Коли залишаєте дитину вдома саму”

Детальніше
20.Кві.2021

Згідно Закону України «Про охорону дитинства» батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці. Згідно Сімейного кодексу України батьки також зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод … Продовжити читання “Захист прав дитини”

Детальніше
12.Бер.2021

 «Тварини – наші друзі» Протягом 22 – 26 лютого було проведено тиждень милосердя та було організовано акцію збору корму для тварин в якій взяли участь всі групи дитячого садочку. В подальшому корм було передано в громадську організацію “ЗОО-ДОЗОР”. Мета заняття: ознайомити дітей з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпити знання про особливості догляду за … Продовжити читання “Тварини – наші друзі”

Детальніше
22.Січ.2021

  Незважаючи на те, що ми живемо у 21 сторіччі, торгівля людьми й досі залишається однією з найбільших проблем в сучасному світі – актуальною і має стійкі тенденції до поширення.    Злочин „торгівля людьми”, зазвичай, прихований. Його жертви не хочуть згадувати й переповідати пережиті ними жахіття. І все-таки, постраждалим жінкам психологічно дещо простіше, ніж чоловікам, … Продовжити читання “Ні -торгівлі людьми”

Детальніше
05.Січ.2021

В закладі з 02.11.2020  по 27.11.2020 був проведений місячник з охорони дитинства. Під час місячнику було оформлено правові куточки в кожній групі, з дітьми старших груп було переглянуто та обговорено «Абетку прав дитини – мультфільми про права дітей», проведено заняття на інтерактивній дошці «Права дітей у казках». Було показано та обговорено відеороликі «Права дитини» та … Продовжити читання “Місячник з охорони дитинства соціального педагога ЖДНЗ №21 Катрук Катерини Юріївни”

Детальніше