Соціальний педагог

18.Кві.2023

У День Українського навколишнього середовища та у рамках Всеукраїнської акції “Сади Перемоги”, ЖДНЗ № 21 спільно з ліцеєм № 36 організували висадку фруктових дерев  та кущів на території дитячого садочка № 21 “Посмішка”. До акції долучилася сім’я Дмитрика Артюшкіна, вихованця садочка № 21,  яка переїхала  до нашого міста з Херсону . Ми  вдячні їм за  … Продовжити читання “Всеукраїнська акція “Сад Перемоги” у ЖДНЗ № 21″

Детальніше
06.Кві.2023

Ти – мій Герой! Тепер щодня Я буду дякувати Богу За мирне небо, за життя, Всім, хто здобуває перемогу!          Напередодні Великодня нашим Захисникам та Захисницям відправили паски.        ЖДНЗ №21 прийняв участь у двотижневій акції «Переможний Великодень», ініціативу освітян підтримали ТОВ “Золотий коровай” та Житомирський картонний комбінат.     … Продовжити читання “З любов’ю для Героїв: паски нашим захисникам та захисницям!”

Детальніше
20.Лют.2023

Горить свіча і пам’яті сльоза, Додолу з неї краплями стікає, Земля ридає, плачуть небеса, Героїв Україна пам’ятає.         19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишити без уваги колектив дошкільного навчального закладу № 21 «Посмішка», вихованців та батьків.       З метою патріотичного виховання,  разом з батьками  та … Продовжити читання “Вшанування пам*яті Героїв Небесної Сотні “Білі Янголи””

Детальніше
26.Гру.2022

Житомирський дошкільний шавчальний заклад № 21 “Посмішка” прийняв активну участь у благодійній акції “Марафон добрих справ” яка проходила з 29 листопада по 19 грудня 2022 року, мета якого – підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. Захід відбувався в межах глобального руху #ЩедрийВівторок. Наш заклад прийняв участь у благодійних заходах з виготовлення своїми руками: маскувальних сіток … Продовжити читання “Марафон добрих справ у ЖДНЗ № 21”

Детальніше
10.Лис.2022

Міністерством реінтеграції за дорученням Офісу Президента України було створено інформаційний портал, за допомогою якого можливо повідомити про зниклу дитину. Портал “Діти війни” – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Кількісні показники … Продовжити читання “ПЛАТФОРМА “ДІТИ ВІЙНИ” – СПОСІБ ПОВІДОМИТИ ПРО ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ”

Детальніше