Соціальний педагог

26.Гру.2022

Житомирський дошкільний шавчальний заклад № 21 “Посмішка” прийняв активну участь у благодійній акції “Марафон добрих справ” яка проходила з 29 листопада по 19 грудня 2022 року, мета якого – підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. Захід відбувався в межах глобального руху #ЩедрийВівторок. Наш заклад прийняв участь у благодійних заходах з виготовлення своїми руками: маскувальних сіток … Продовжити читання “Марафон добрих справ у ЖДНЗ № 21”

Детальніше
10.Лис.2022

Міністерством реінтеграції за дорученням Офісу Президента України було створено інформаційний портал, за допомогою якого можливо повідомити про зниклу дитину. Портал “Діти війни” – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Кількісні показники … Продовжити читання “ПЛАТФОРМА “ДІТИ ВІЙНИ” – СПОСІБ ПОВІДОМИТИ ПРО ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ”

Детальніше
03.Лис.2022

Акція “Смілива гривня” – це благодійна ініціатива, мета якої – об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги армії Збройним Силам України. Кожен міг відправити свою гривню на фронт. Кожна монетка – це  внесок у перемогу», – зазначається в повідомленні. Протягом трьох місяців з 1 серпня по 31 жовтня, по всій Україні тривав збір монет … Продовжити читання “Мобілізація монет у Житомирському дошкільному навчальному закладі №21 в межах акція: “Смілива гривня”.”

Детальніше
29.Вер.2022

        Булінг у дитячому садку — міф чи реальність Чи замислювалися ви, де беруть витоки комплекс жертви або потреба агресії стосовно інших. Мало хто з батьків знає про булінг чи стикається з цим явищем в дитячому садку. Чому і як дитина дошкільного віку стає жертвою булінгу? Дізнайтеся з пам’ятки, що означає цей термін, … Продовжити читання “Булінг у дитячому садку — міф чи реальність”

Детальніше
29.Вер.2022
Детальніше