Психолог

09.Кві.2020

Проблеми, що виникають через відсутність кордонів: Нездатність сказати «ні» людям, яким нічого не варто образити іншого, і покласти край їх образливій поведінці. Власні згубні звички. Невміння приймати відмову від інших і поважати встановлені ними рамки. Нездатність заради досягнення певних цілей і завдань перемогти в собі бажання потурати власним примхам. Прагнення мати справу з безвідповідальними або … Продовжити читання “Навіщо дітям кордони.”

Детальніше
23.Лют.2020

      З метою забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти, тісно співпрацюють психологічні служби ДНЗ №21 та ЗОШ №36.  Практичним психологом ЖДНЗ №21 Нестерук Іриною Георгіївною та практичним психологом ЗОШ №36  Присяжнюк Русланою Анатоліївною проводяться ділові зустрічі по обговоренню наступності у дошкільній та початковій ланках освіти;  ведеться систематичний нагляд за станом роботи … Продовжити читання “Наступність психологічної служби дошкільного навчального закладу №21 і ЗОШ №36.”

Детальніше
23.Сер.2019

Адаптація до дитячого садка поради для майбутніх вихованців Заплануйте розпочати відвідувати дитячий садок у теплу пору року, коли діти більше часу проводять на прогулянці. Так дитина легше адаптується, оскільки рухливі ігри на свіжому повітрі та ігри з піском нагадують звичні умови її повсякденного життя! Режим дня та харчування Почніть заздалегідь готувати дитину до зміни режиму … Продовжити читання “Адаптація дитини до дитячого садка”

Детальніше
15.Бер.2019

dad has-very-dark-gray-color has-very-light-gray-background-color”>Уміння співчувати властиво кожній людині, і навіть зовсім ще маленькі члени суспільства здатні співпереживати оточуючим. Питання в тому, наскільки велика ступінь цього почуття, і як саме воно проявляється. Ось чому розвиток емпатії у дітей дошкільного віку – один з ключових моментів психологічного виховання, що вимагає уважного ставлення з боку дорослих. Емпатія – це … Продовжити читання “Виховання високоемпатичної дитини, може стати профілактикою дитсадівського і навіть шкільного буллінгу в майбутньому.”

Детальніше
15.Бер.2019

19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Проблема булінгу в колективах дітей та дорослих не надумана і без перебільшення залишається  актуальною у зв’язку з динамічними змінами соціокультурної ситуації та специфічними тенденціями в житті сучасного суспільства. У березні 2019 … Продовжити читання “Набув чинності закон щодо протидії булінгу”

Детальніше
error: Content is protected !!