Практичний психолог

29.Бер.2021
Детальніше
12.Бер.2021

Переваги арт – терапії у роботі з дошкільниками Діти відчувають чимало почуттів, як позитивних, так і негативних, проте ще не вміють їх правильно виражати й контролювати. Навчити їх цьому – завдання близьких дорослих. Дитяча психіка вразлива й потребує дбайливого ставлення, адже дошкільники тільки – но починають пізнавати самих себе й світ навколо. У своєму житті … Продовжити читання “АРТ – ТЕРАПІЯ – розвага та розвиток”

Детальніше
05.Січ.2021

17.12.2020 був проведений семінар-практикум разом з практичним психологом ДНЗ №37 Кусяк Наталією Вікторівною за допомогою онлайн-платформи ZOOM Розглянули: що ж таке арт-терапія? завдання арт-терапії; види арт-терапії, на деяких зупинилися, з деякими ознайомилися; які техніки ізотерапії, ми використовуємо у своїй роботі? розглянули психологію кольору, бо кольори супроводжують нас усюди, і в кожного з нас є улюблений … Продовжити читання “Онлайн семінар-практикум для практичних психологів ДНЗ міста Житомира на тему “Гармонійний розвиток особистості дошкільника засобами арт-терапії””

Детальніше
05.Січ.2021

26.11.2020 практичний психолог ЗОШ №36 Присяжнюк Руслана Анатоліївна відвідала заняття практичного психолога ДНЗ №21 Нестерук Ірини Георгіївни з дітьми старшої групи №2, на тему “Країна Гарного Настрою”.  Мета: закріпити знання дітей про емоції радості, смутку, здивування та страху; стимулювати вміння дітей розпізнавати емоційний стан за мімікою .

Детальніше
10.Лис.2020

Консультація практичного психолога (Нестерук Ірини Георгіївни) «Ранній розвиток дитини. Поради для батьків та педагогів»      Сучасні тенденції диктують батькам, як виховувати своїх дітей «розвинутими» і не покладатися тільки на суспільство. Багато батьків та вихователів не до кінця розуміють, що собою представляє цей «ранній розвиток». Навантажуючи дітей одразу багатьма видами занять, тим самим перевтомлюючи і … Продовжити читання “Ранній розвиток дитини.”

Детальніше