Музична скарбничка

19.Гру.2021

    Настав чарівний і довгоочікуваний день – святого Миколая.  Цієї днини Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! Сьогодні він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання …    День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.     Настання свята чекають не … Продовжити читання “На Святого Миколая, ясна зіронька палає!”

Детальніше
10.Лис.2021

Осінь – прекрасна і щедра пора року. Проведення свята осені стало вже доброю традицією у дошкільному навчальному закладі “Посмішка” Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювались у казкових героїв, декламували вірші та знайомилися з традиціями рідного краю. Музичні композиції, веселі хороводи та дзвінкий дитячий сміх зробили осінній день особливим, яскравим … Продовжити читання “Свято золотої осені”

Детальніше
13.Жов.2021

Мета: прилучити дітей до джерел національної icтopiї, культури; сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу; пробуджувати національну свідомість; загартовувати дітей фізично i морально.

Детальніше
01.Вер.2021

     День Знань у дитячому садку – то тепла осінь, наповнена радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжні і так потрібні оздоровлення та освіта майбутнього покоління української нації.    Цього дня на святково прибраному майданчику у дитсадку зібралися дошкільнята Житомирського … Продовжити читання “ДЕНЬ ЗНАНЬ В ПОСМІШЦІ.”

Детальніше
20.Сер.2021

Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике свято!     Наша рідна Батьківщина – Україна святкує 30 років своєї Незалежності. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави. Святково і урочисто пройшло свято … Продовжити читання “З Днем народження , рідна Україно!”

Детальніше