Музична скарбничка

01.Вер.2021

     День Знань у дитячому садку – то тепла осінь, наповнена радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжні і так потрібні оздоровлення та освіта майбутнього покоління української нації.    Цього дня на святково прибраному майданчику у дитсадку зібралися дошкільнята Житомирського … Продовжити читання “ДЕНЬ ЗНАНЬ В ПОСМІШЦІ.”

Детальніше
20.Сер.2021

Сьогодні у дитячому садку Зібрались друзі – он як їх багато! Усіх з’єднало й привело сюди День Незалежності – велике свято!     Наша рідна Батьківщина – Україна святкує 30 років своєї Незалежності. Цей день особливий для кожного з нас – і для дорослих, і для юних громадян молодої держави. Святково і урочисто пройшло свято … Продовжити читання “З Днем народження , рідна Україно!”

Детальніше
20.Бер.2021

А в природі вже пахне весною А в природі вже пахне весною, Аромат той приємний для всіх. Білий сніг не лежить вже горою, А джерельцем співочим побіг. Щоб очистити землю й омити, Та прокласти шляхи для весни. Хоч зима й завертає сердито, Та весна вже приходить у сни. Йде весна-королева по світу І співає на … Продовжити читання “СВЯТО ВЕСНИ, КРАСИ ТА ЛЮБОВІ!”

Детальніше
12.Лют.2021

Музичний керівник ЖДНЗ №21 Колесник Олена Болеславівна провела майстер – клас для педагогів та познайомила з інноваційною методикою Карла Орфа.        Карл Орф – видатний німецький педагог, музикант, композитор (1895-1982)     Суть методики: сприяє розвитку музичних творчих здібностей, самоствердженню особистості, самостійності та свободі мислення. Мотивація вибору технології: формування активної творчої музичної діяльності … Продовжити читання “Методика Карла Орфа . Майстер-клас для педагогів.”

Детальніше
22.Січ.2021

Під обрусом сіно, на обрусі свічка, На всю хату пахне свіжа паляничка. На радість дорослим, на втіху малечі Йде до нас у гості Щедрий Добрий вечір!     Маланки та Василя – щорічні традиційні святкові дійства,які пройшли в нашому ДНЗ .  Учасники дійства- Маланка, Коза, Дід, Баба. Щедрувальники- щедрували, засівальники, засівали. Господиня запросила колядників, щедрувальників … Продовжити читання “Свято  Маланки та Василя.”

Детальніше