Музична скарбничка

20.Бер.2021

А в природі вже пахне весною А в природі вже пахне весною, Аромат той приємний для всіх. Білий сніг не лежить вже горою, А джерельцем співочим побіг. Щоб очистити землю й омити, Та прокласти шляхи для весни. Хоч зима й завертає сердито, Та весна вже приходить у сни. Йде весна-королева по світу І співає на … Продовжити читання “СВЯТО ВЕСНИ, КРАСИ ТА ЛЮБОВІ!”

Детальніше
12.Лют.2021

Музичний керівник ЖДНЗ №21 Колесник Олена Болеславівна провела майстер – клас для педагогів та познайомила з інноваційною методикою Карла Орфа.        Карл Орф – видатний німецький педагог, музикант, композитор (1895-1982)     Суть методики: сприяє розвитку музичних творчих здібностей, самоствердженню особистості, самостійності та свободі мислення. Мотивація вибору технології: формування активної творчої музичної діяльності … Продовжити читання “Методика Карла Орфа . Майстер-клас для педагогів.”

Детальніше
22.Січ.2021

Під обрусом сіно, на обрусі свічка, На всю хату пахне свіжа паляничка. На радість дорослим, на втіху малечі Йде до нас у гості Щедрий Добрий вечір!     Маланки та Василя – щорічні традиційні святкові дійства,які пройшли в нашому ДНЗ .  Учасники дійства- Маланка, Коза, Дід, Баба. Щедрувальники- щедрували, засівальники, засівали. Господиня запросила колядників, щедрувальників … Продовжити читання “Свято  Маланки та Василя.”

Детальніше
08.Лис.2020

     Свято осені в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, педагоги завжди готують чудові сценарії осіннього свята для малюків.        Кожен сценарій насичений різноманітними героями, інсценівками, піснями, таночками, іграми, які підбиралися згідно віку дітей та … Продовжити читання “Осіння казка.”

Детальніше
19.Жов.2020

   Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, «з материнською ласкою у затишній батьківській оселі». То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини, то її велике «Я», з якого починається людина, родина, батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі країна – Україна.  Ми … Продовжити читання “Музично-хореографічний конкурс “Мати. Родина. Україна.””

Детальніше