Медична сторінка

19.Чер.2020

 

Детальніше
21.Кві.2020

  ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь. ЩО РОБИТИ:  попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або … Продовжити читання “5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ”

Детальніше
04.Бер.2020

лист МОЗ памятка по коронавірусу

Детальніше
24.Січ.2020

Грип – це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Він дуже легко передається від людини до людини повітряно–крапельним шляхом, коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого. Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього … Продовжити читання “ОБЕРЕЖНО ГРИП! ПАМ*ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ.”

Детальніше
23.Лис.2019

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання верхніх дихальних шляхів, яке характеризується місцевим фібринозним запаленням та плівчастим нашаруванням (переважно на слизових оболонках ротоглотки) з явищами загальної інтоксикації та переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем. Також виникають випадки дифтерії шкіри, слизових оболонок та кон’юктиви.  Збудником є дифтерійна паличка (коринебактерія), яка виробляє екзотоксин. Захворюванність та смертність обумовлені бактеріальним екзотоксином. … Продовжити читання “Дифтерія: що треба знати, щоб вберегтись.”

Детальніше
error: Content is protected !!