Абетка здоров”я

18.Лис.2020

Встановлені правила: ✅Для дітей: ▪️ температурний скринінг (перед прийомом та кожні 4 години); ▪️ обмеження самостійного доступу до дезінфекторів; ▪️ навчання заходам безпеки в ігровій формі; ▪️ гнучкий графік прогулянок та занять; ▪️ обмеження кількостій дітей у групах; ▪️ максимально можливе дистанціювання; ▪️ обмежена кількість занять та ігор з фізичним контактом; ▪️ обмежене одночасне харчування та перебування за одним столом; ▪️ заборона м’яких іграшок; … Продовжити читання “Правила роботи дитсадків під час карантину.”

Детальніше
19.Чер.2020

 

Детальніше
21.Кві.2020

  ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь. ЩО РОБИТИ:  попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або … Продовжити читання “5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ”

Детальніше
04.Бер.2020

лист МОЗ памятка по коронавірусу

Детальніше
24.Січ.2020

Грип – це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Він дуже легко передається від людини до людини повітряно–крапельним шляхом, коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє. У зоні зараження перебувають усі в радіусі 2 метрів навколо хворого. Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього … Продовжити читання “ОБЕРЕЖНО ГРИП! ПАМ*ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ.”

Детальніше