Медична сторінка

23.Лис.2019

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання верхніх дихальних шляхів, яке характеризується місцевим фібринозним запаленням та плівчастим нашаруванням (переважно на слизових оболонках ротоглотки) з явищами загальної інтоксикації та переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем. Також виникають випадки дифтерії шкіри, слизових оболонок та кон’юктиви.  Збудником є дифтерійна паличка (коринебактерія), яка виробляє екзотоксин. Захворюванність та смертність обумовлені бактеріальним екзотоксином. … Продовжити читання “Дифтерія: що треба знати, щоб вберегтись.”

Детальніше
31.Сер.2019

Невакцинованим дітям не можна відвідувати дитячі садки: що означає постанова Верховного Суду Верховний Суд України своїм рішенням підтвердив, що вакцинація є обов’язковою, а невакцинованим дітям не можна відвідувати дитячі садочки. У постанові Верховного суду зазначається, що держава  має забезпечити дотримання оптимального балансу між реалізацією права дитини на дошкільну освіту та інтересами інших дітей. Коли індивідуальний інтерес протиставляється … Продовжити читання “ВАКЦИНАЦІЯ .”

Детальніше
25.Чер.2019

Обтирання — початковий етап гартування водою. Обтирання – найбільш м’яко діюча водна процедура, яку можна застосовувати не тільки здоровим, але і слабким дітям. Протягом декількох днів проводять обтирання рушником, губкою або просто рукою, змоченою водою. Виконується процедура таким чином. Змоченим кінцем рушника або рукавицею обтирають руки, шию, груди, живіт, ноги, спину, відразу ж витираючи досуха до … Продовжити читання “Загартування дітей влітку.”

Детальніше
06.Гру.2018

Порада 1. З усіх питань щодо здоров’я вашої дитини слід звертатися до лікаря-педіатра, який призначає лікування або при необхідності направляє дитину на обстеження до інших лікарів-фахівців. В особливих випадках, щоб не було затримки термінів початку лікування, при появі перших характерних ознак захворювань рекомендується відразу звертатися до фахівця в даній галузі медицини. Порада 2. Якщо ви … Продовжити читання “Десять порад батькам від медсестри.”

Детальніше
19.Тра.2018

В Україні підростає ціле покоління дітей, які через неправильне харчування мають серйозні проблеми зі здоров’ям. “Лише 20-30% українських дітей споживають достатню кількість продуктів здорового харчування: овочів, фруктів, цільних злаків, молочних продуктів. А приблизно кожна третя дитина споживає надмірну кількість солодощів та газованих напоїв”, – зазначив головний дієтолог Міністерства охорони здоров’я України Олег Швець. Харчування дітей … Продовжити читання “Здорова дитина – секрет у здоровому харчуванні!”

Детальніше
error: Content is protected !!