Абетка здоров”я

25.Гру.2022

       В дошкільному навчальному закладі №21 “Посмішка”  пройшов майстер – клас з теми : “Надання першої долікарської допомоги” .До заходу долучилися представники обласної організації Товариства Червоного Хреста. Основна мета діяльності Товариства – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам … Продовжити читання “Майстер-клас: “Надання першої долікарської допомоги””

Детальніше
14.Січ.2022

    У Житомирському дошкільному навчальному закладі №21 встановлено пароконвектомат та протиральну машину. За допомогою нового кухонного обладнання дітям організують здорове і збалансоване харчування. Завдяки тому, що страви готують на пару, у них залишаються всі поживні речовини. Для приготування потрібно менше часу, а якість страв покращується. На протиральних машинах ми готуємо суп-пюре. Пароконвектомат – це … Продовжити читання “Ми за здорове харчування!”

Детальніше
13.Січ.2022

Стосунки з їжею починаються в ранньому дитинстві. На смакові вподобання і харчові звички дитини, без сумніву, впливає соціум (оточення), проте основи все ж закладаються в сім’ї. Саме батьки можуть побудувати міцний фундамент правильних харчових звичок, яких їхня дитина дотримуватиметься все життя. Важливо розуміти: дитина не завжди буде поруч із вами. До одного-двох років ви можете … Продовжити читання “Діти та здорове харчування.”

Детальніше
02.Лис.2021

Норми харчування згідно Постанови КМУ №305 від 24.03.2021р.   №п\п Найменування продукту Денна норма на одну дитину, грамів 1-4 років 4-6(7) років 1.        Овочі в т.ч. квашені (від 4 років) 180 36 240 48 2.        Фрукти та ягоди 120 160 3.        Соки 48 72 4.        Фрукти та ягоди сушені 12 15 … Продовжити читання “Норми харчування.”

Детальніше
28.Жов.2021

     Хоча зараз актуальна коронавірусна інфекція, про неї вже багато написали і постійно пишуть. Але зараз хворіють і іншими інфекціями. Поговоримо за ротавірусну інфекцію . Ротавірусна інфекція за останній час дуже поширена , хворіють не лише діти, а і дорослі. Але про лікування знає далеко не кожен. 1. Що таке Ротавірус? Це кишкова інфекція, яка викликається … Продовжити читання “Що таке Ротавірус?”

Детальніше