Інструктор з фізкультури

03.Чер.2020

Зміцнення здоров’я, удосконалення роботи всіх фізіологічних систем дитячого організму, набуття рухового досвіду  забезпечується цілим комплексом загартувальних процедур та різноманітними формами роботи з фізичного виховання. Ми повинні прагнути, щоб діти отримували задоволення від самої рухової діяльності, діставали насолоду від виконання фізичних вправ і досягнутих результатів у власному фізичному вдосконаленні. З 12.05.2020 по 22.05.2020 інструктор з фізвиховання … Продовжити читання “ЧЕЛЕНДЖ “Я ЛЮБЛЮ ФІЗКУЛЬТУРУ!””

Детальніше
21.Тра.2020

Завдяки безпосередньому контакту з дітьми я усвідомлюю те, що вони пізнають через практику. Якщо попросити дитину стати сильною,як лев, або відчути енергію орла, вона віднайде цю енергію та перетвориться на зазначену тварину. Спонтанна гра стимулює гнучкість і емоційне зростання, оскільки діти стають героями своїх фантазій. Це і є ігрова дитяча йога. З 24.04.2020 по 8.05.2020 … Продовжити читання “ВЕСЕЛА ДИТЯЧА ЙОГА”

Детальніше
21.Тра.2020

Рухова активність залежить не тільки від індивідуальних особливостей дітей, сезону, погоди, настрою тощо, а й значною мірою від рухового режиму, запровадженого вдома. ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ РОБИТИ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ 🎈«Мама, тато, я – спортивна сім’я» – 👪 тільки таке ставлення до ранкової зарядки допоможе зробити її традиційним ранковим ритуалом.  Кращі методи для привчання малюка до ранкової гімнастики грунтуються … Продовжити читання “Дистанційна фізкультурно- оздоровча робота на карантині інструктора з фізкультури Ходоровської Н. К.”

Детальніше
08.Гру.2019

         Згідно плану науково-методичного центру департаменту освіти Житомирської міської ради 04.12.2019 р. у Житомирському дошільному навчальному закладі №21 відбулося методичне об*єднання інструкторів з фізкультури Богунського району. Тема зібрання: “Руховий режим – основна складова системи фізичного виховання дітей у закладах дошкільної освіти “.                      … Продовжити читання “МЕТОДИЧНЕ ОБ*ЄДНАННЯ ІНСТРУКТОРІВ З ФІЗКУЛЬТУРИ.”

Детальніше
26.Чер.2019

26 червня 2019 року в ЖДНЗ №21 «Посмішка» був організований та проведений День здоров’я під назвою «Спорт дає всім дітям крила”, який був спрямований на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дошкільників прагнення бути здоровими, сильними, витривалими. Педагоги донесли до малят, що здоров’я – це безцінний дар. Без нього дуже важко … Продовжити читання “СПОРТ ДАЄ ВСІМ ДІТЯМ КРИЛА! ДЕНЬ ЗДОРОВ*Я.”

Детальніше
error: Content is protected !!