Інструктор з фізкультури

28.Лип.2021
Детальніше
23.Чер.2021

      В Олімпійській хартії записано: Олімпійський рух має своїми цілями виховувати молодь за допомогою спорту, в дусі кращого взаєморозуміння і дружби, сприяючи, таким чином, створенню кращого і більш спокійного світу.       Під таким гаслом сьогодні вихованці нашого закладу долучились до святкування  Міжнародного Олімпійського дня, який відзначається 23 червня в усьому світі. … Продовжити читання “Міжнародний Олімпійський День.”

Детальніше
08.Гру.2020

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині. Проте День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, … Продовжити читання “Спортивний квест “Об*єднаємо Україну”. День Збройних сил України.”

Детальніше
03.Чер.2020

Зміцнення здоров’я, удосконалення роботи всіх фізіологічних систем дитячого організму, набуття рухового досвіду  забезпечується цілим комплексом загартувальних процедур та різноманітними формами роботи з фізичного виховання. Ми повинні прагнути, щоб діти отримували задоволення від самої рухової діяльності, діставали насолоду від виконання фізичних вправ і досягнутих результатів у власному фізичному вдосконаленні. З 12.05.2020 по 22.05.2020 інструктор з фізвиховання … Продовжити читання “ЧЕЛЕНДЖ “Я ЛЮБЛЮ ФІЗКУЛЬТУРУ!””

Детальніше
21.Тра.2020

Завдяки безпосередньому контакту з дітьми я усвідомлюю те, що вони пізнають через практику. Якщо попросити дитину стати сильною,як лев, або відчути енергію орла, вона віднайде цю енергію та перетвориться на зазначену тварину. Спонтанна гра стимулює гнучкість і емоційне зростання, оскільки діти стають героями своїх фантазій. Це і є ігрова дитяча йога. З 24.04.2020 по 8.05.2020 … Продовжити читання “ВЕСЕЛА ДИТЯЧА ЙОГА”

Детальніше