Інструктор з фізкультури

15.Лют.2023

 Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні — не лише церковне свято. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення на Україні чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочувалося до цього свята чимало звичаїв як релігійних, так і побутово-господарських.       Весело та цікаво … Продовжити читання “Зима з Весною зустрічалися! Свято Стрітення.”

Детальніше
15.Лют.2022

    Стрітення в нашому краї, як і по всій Україні — не лише церковне свято. У цей день, за народним повір’ям, зима зустрічається з весною. З давніх-давен Стрітення на Україні чекали з особливим нетерпінням і урочисто відзначали, а тому приурочувалося до цього свята чимало звичаїв як релігійних, так і побутово-господарських.       Весело … Продовжити читання ““Зиму проводжаємо, Весну зустрічаємо”. Свято Стрітення.”

Детальніше
13.Гру.2021

День Святого Андрія Первозванного святкували сьогодні вихованці ЖДНЗ 21. Вихованці старших груп та інструктор з фізкультури Ходоровська Н К., організували Андріївські вечорниці під час яких танцювали, змагалися, співали, калиту пекли!!! З святом всіх ! Любіть Україну! Бережіть традиції народу! Навчайте цьому дітей ??❤??????

Детальніше
28.Лип.2021
Детальніше
23.Чер.2021

      В Олімпійській хартії записано: Олімпійський рух має своїми цілями виховувати молодь за допомогою спорту, в дусі кращого взаєморозуміння і дружби, сприяючи, таким чином, створенню кращого і більш спокійного світу.       Під таким гаслом сьогодні вихованці нашого закладу долучились до святкування  Міжнародного Олімпійського дня, який відзначається 23 червня в усьому світі. … Продовжити читання “Міжнародний Олімпійський День.”

Детальніше