Інструктор з фізкультури

26.Чер.2019

26 червня 2019 року в ЖДНЗ №21 «Посмішка» був організований та проведений День здоров’я під назвою «Спорт дає всім дітям крила”, який був спрямований на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дошкільників прагнення бути здоровими, сильними, витривалими. Педагоги донесли до малят, що здоров’я – це безцінний дар. Без нього дуже важко … Продовжити читання “СПОРТ ДАЄ ВСІМ ДІТЯМ КРИЛА! ДЕНЬ ЗДОРОВ*Я.”

Детальніше
04.Бер.2019

              Прийди, прийди, Весно красна!      15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що “у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає».       У цей день в дошкільному закладі №21 “Посмішка, пройшло спортивне свято … Продовжити читання “Прийди, прийди, Весно красна!”

Детальніше
14.Гру.2018

13.12.2018 в нашому дошкільному закладі ЖДНЗ №21 відбулося спортивне дозвілля “Свто Андрія” з дітьми старшої групи №2, ” Ромашка”. Малята із задоволенням грали в українські народні ігри, змагалися, долучалися до народних звичаїв та традицій, які їм пропонували дід Андрій та баба Параска.  У всіх був святковий, піднесений настрій.  Щиро вітаємо із цим чудовим святом!

Детальніше
22.Жов.2018

Інструктор з фізичної культури ЖДНЗ №21 Ходоровська Ніна Кирилівна     

Детальніше
25.Чер.2018

У сім’ї росте дитина … Батьки хочуть бачити її здоровою, розумною, сильною. Основа цих якостей закладається в дитинстві. Саме тому дошкільне фізичне виховання повинно формувати  здоров’я дитини і фундамент фізичної культури майбутньої дорослої людини. А це можливо завдяки  використанню інноваційних технологій у фізичному вихованні дошкільників.

Детальніше
error: Content is protected !!