Методична сторінка

31.Тра.2023

В рамках тижня безпеки життєдіяльності в ЖДНЗ було організовано зустріч з вихованців закладу з  представниками патрульної поліції. Поліцейські провели цікаве навчання малят  правилам дорожнього руху, познайомили з дорожніми знаками.  Та собливо цікаво було посидіти в справжній патрульній машині та поговорити по рації. Дякуємо патрульним за співпрацю!

Детальніше
31.Тра.2023

Сьогодні відбулася міська конференція на тему: “Особливості національно-патріотичного виховання дошкільників у період воєнного стану”. Учасником конференції був наш ЖДНЗ 21 “Посмішка” Величезна подяка всьому педагогічному колективу ЖДНЗ 21, який приклав максимум зусиль для проведення плідної , цікавої та різноманітної роботи з батьками наших вихованців щодо патріотичного виховання! Щира подяка нашій майстрині Тетяні Антонівні , яка … Продовжити читання “Міська конференція на тему: “Особливості національно-патріотичного виховання дошкільників у період воєнного стану”

Детальніше
02.Тра.2023

«Для того, щоб люди знаходили щастя в своїй роботі, необхідні три умови: робота повинна бути їм під силу, вона не повинна бути виснажливою і її обов’язково повинен супроводжувати успіх». Джон Рескін Щорічно 28 квітня відзначають День охорони праці, цього річ він проходив під девізом: « Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип і право … Продовжити читання “Тиждень охорони праці в ЖДНЗ №21”

Детальніше
06.Кві.2023

       Атестаційний період – це надзвичайно важливий етап діяльності навчального закладу. Досвід найбільш авторитетних керівників свідчить, що атестація відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу. Під час атестації вивчаються професійні якості педагога, його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження передового педагогічного досвіду … Продовжити читання “Атестація – крок за кроком!”

Детальніше
31.Бер.2023
Детальніше