Методична сторінка

23.Гру.2022

Родина та сімейні стосунки – одні із найважливіших речей у нашому житті. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну і потрібну пораду у важких життєвих ситуаціях, як не найрідніші люди. Хто щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані. То ж не дивно, що найбільше наші малята полюбляють гратися … Продовжити читання “Новорічні прикраси для ялиночки-україночки від родин ЖДНЗ 21”

Детальніше
19.Гру.2022

У зимову ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приходить до тих, хто вірить у диво та чемно поводився протягом року. Під час війни це особливо важливо, адже жодні окупанти не можуть відрібряти у нас свята та віру у перемогу. А для дітей ця дата важлива не лише через подарунки, а ще й тому, що вони … Продовжити читання “Лист для Святого Миколая від малят ЖДНЗ 21 “Посмішка””

Детальніше
01.Гру.2022

29.11.2022р. в ЖДНЗ 21 відбулося засідання педагогічної ради “Формування здоров*язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку засобами традиційних та інноваійних технологій”    Заклад дошкільної освіти має забезпечувати засвоєння дітьми комплексу конкретних знань про здоровий спосіб життя, зокрема, про прості та дійові заходи протидії організму інфекціям; значення гігієни, дотримання чистоти, правильного харчування для здоров’я людини.     Формування здоров’язбережувальних … Продовжити читання “Педагогічна рада “Формування здоров’язбережувальної компетентності дітей дошкільного віку засобами традиційних та інноваційних технологій””

Детальніше
09.Лис.2022
Детальніше
16.Вер.2022
Детальніше