Методична сторінка

02.Жов.2019

Школа і дитячий сад – дві суміжних ланки в системі освіти. 30 вересня та 01 жовтня вихователі старшої групи «Білочка» та старшої групи «Оленятко» Житомирського дошкільного навчального закладу №21 проводили екскурсії до ЗОШ №36 з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає … Продовжити читання “Наступність початкової та дошкільної освіти. Екскурсія до школи.”

Детальніше
29.Сер.2019

Оновлена редакція програми для дітей старшого до­шкільного віку «Впевнений старт» отримала гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року) і готова до впровадження в дошкільних навчальних закла­дах з нового навчального року. Програма адресована педагогам та батькам вихованців. Зміст програми передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною в такий спосіб, … Продовжити читання “НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА НОВІ ПІДХОДИ В ПЕДАГОГІЦІ. ПРОГРАМА “ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ””

Детальніше
20.Сер.2019

Літо, літо золоте                                                                             Випиває роси Та з пшениченьки плете Україні коси. Виглядає з-поміж віт Вишнями в садочку, … Продовжити читання “Я МАЛЮЮ СЛОВОМ. Конкурс віршиків про літо та випуск літературної газети “Я малюю словом””

Детальніше
25.Чер.2019

З 10.06 по 14 червня 2019 р. у дитячому садочку №21 «Посмішка»  проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Вихователі вікових груп розробили і успішно втілили в життя власні  проєкти «Ми маленькі пішоходи». Головна мета проєктів – сформувати у дітей основи безпечної поведінки на вулиці, знання правил дорожнього руху. Дати кожній дитині основні поняття небезпечних для життя … Продовжити читання “Проєктна діяльність . “Ми маленькі пішоходи””

Детальніше
25.Чер.2019

Цікаво , весело, насичено та корисно пройшов у нашому дитячому садочку День вітру! Малята з захопленням експерементували з повітрям, грали в ігри, спостерігали, обговорювали користь та шкоду вітру. Мета проведення цього незвичайного свята — привернути увагу громадськості до величезного потенціалу вітроенергетики. Ініціаторами його запровадження стали Європейська асоціація вітроенергетики і Всесвітня рада з енергії вітру. Вітроенергетичні установки сьогодні успішно діють … Продовжити читання “ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВІТРУ.”

Детальніше
error: Content is protected !!