Методична сторінка

20.Сер.2019

Літо, літо золоте                                                                             Випиває роси Та з пшениченьки плете Україні коси. Виглядає з-поміж віт Вишнями в садочку, … Продовжити читання “Я МАЛЮЮ СЛОВОМ. Конкурс віршиків про літо та випуск літературної газети “Я малюю словом””

Детальніше
25.Чер.2019

З 10.06 по 14 червня 2019 р. у дитячому садочку №21 «Посмішка»  проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Вихователі вікових груп розробили і успішно втілили в життя власні  проєкти «Ми маленькі пішоходи». Головна мета проєктів – сформувати у дітей основи безпечної поведінки на вулиці, знання правил дорожнього руху. Дати кожній дитині основні поняття небезпечних для життя … Продовжити читання “Проєктна діяльність . “Ми маленькі пішоходи””

Детальніше
25.Чер.2019

Цікаво , весело, насичено та корисно пройшов у нашому дитячому садочку День вітру! Малята з захопленням експерементували з повітрям, грали в ігри, спостерігали, обговорювали користь та шкоду вітру. Мета проведення цього незвичайного свята — привернути увагу громадськості до величезного потенціалу вітроенергетики. Ініціаторами його запровадження стали Європейська асоціація вітроенергетики і Всесвітня рада з енергії вітру. Вітроенергетичні установки сьогодні успішно діють … Продовжити читання “ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВІТРУ.”

Детальніше
10.Тра.2019

День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною. Дуже важливо прищеплювати дітям, починаючи ще з дошкільного віку, повагу до людей, які ціною свого життя здобули мир. 8 травня з метою вшанування пам’яті героїв в старшій групі «Ромашка» вихователем Стельмах О.І. проведено: бесіду … Продовжити читання “ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ”

Детальніше
10.Тра.2019

3 травня в ДНЗ №21 «Посмішка» відбувся захід для дітей «Світле свято Великодня». Довго, наполегливо та творчо працювали малята, готуючись до нього. Музичний керівник Колесник Олена Болеславівна разом з вихованцями старшої групи та вхователем Вознюк Юлією Миколаївною підготували великоднє дійство, яке було насичене художніми номерами та хореографічними композиціями, конкурсами. Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, … Продовжити читання “«Світле свято Великодня»”

Детальніше
error: Content is protected !!