Методична сторінка

23.Лис.2019

       В нашому дошкільному закладі відбулася цікава подія , яку організували вихователі середньої групи №2 “Віночок” Мидляр Г. М., Березюк В. С. разом з батьками своїх вихованців. Workshop ,на якому малята разом зі своїми мамами,за допомогою нетрадиційних технік аплікацій створювали квіти, які вплітають в український віночок, пройшов весело, творчо , в теплій атмосфері. … Продовжити читання “Workshop з батьками середньої групи №2 “Віночок”. Відкритий показ.”

Детальніше
07.Лис.2019

 Реформаційні процеси, що відбуваються у сучасному освітньому просторі, зумовлюють нагальність розв’язання комплексних соціально- педагогічних завдань, одним з яких є забезпечення наступності між суміжними ланками освіти: дошкільною, початковою . У відповідності з чинним законодавством та нормативно-правовими документами саме наступність є однією з обов’язкових умов здійснення неперервності здобуття освіти, яка певною мірою має забезпечити єдність, взаємозв’язок та … Продовжити читання “Наступність між суміжними ланками освіти: дошкільною та початковою. Співпраця ЗОШ №36 та ЖДНЗ №21.”

Детальніше
06.Лис.2019

Буккросинг – (англ.. Bookcrossing) – хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повторити процес.      Віднедавна дошкільнята отримали чудову можливість культурно розвиватися завдяки куточкам буккросингу у вікових групах … Продовжити читання “У закладі №21 “Посмішка” стартував “Буккросинг”. Приєднуйся!”

Детальніше
02.Жов.2019

Школа і дитячий сад – дві суміжних ланки в системі освіти. 30 вересня та 01 жовтня вихователі старшої групи «Білочка» та старшої групи «Оленятко» Житомирського дошкільного навчального закладу №21 проводили екскурсії до ЗОШ №36 з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає … Продовжити читання “Наступність початкової та дошкільної освіти. Екскурсія до школи.”

Детальніше
29.Сер.2019

Оновлена редакція програми для дітей старшого до­шкільного віку «Впевнений старт» отримала гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року) і готова до впровадження в дошкільних навчальних закла­дах з нового навчального року. Програма адресована педагогам та батькам вихованців. Зміст програми передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною в такий спосіб, … Продовжити читання “НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА НОВІ ПІДХОДИ В ПЕДАГОГІЦІ. ПРОГРАМА “ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ””

Детальніше
error: Content is protected !!