Методична сторінка

21.Бер.2021

     В ЖДНЗ №21 відбувся творчий звіт педагогічних працівників, які у 2020-2021 навчальному році підлягають черговій атестації. Педагогічні працівники закладу, що атестуються, представили свої  звіти за роботу  в міжатестаційний період, продемонстрували досягнення, напрацювання, “творчі родзинки”. Ніжельська О. Д.. – вихователь групи раннього віку. Атестація на відповідність займаній посаді і раніше встановленому 11 тарифному розряду … Продовжити читання “Звіти “Атестація – крок до творчості”.”

Детальніше
14.Бер.2021

     Театралізована діяльність – один із найефективніших засобів педагогічного впливу на розвиток особистості дитини. Саме у дошкільному віці відбувається бурхливий психічний, фізичний розвиток дитини, формуються основи її особистості. Тому важливо з раннього дитинства заохочувати дитину до мистецької діяльності, зокрема театральної.        У базовому компоненті дошкільної освіти зазначено, що метою діяльності дошкільного закладу є забезпечення гармонійного … Продовжити читання ““Організація театралізованої діяльністі з дітьми раннього та дошкільного віку в ЖДНЗ №21”.”

Детальніше
26.Лют.2021

Не міряй і не важ, не збирайся жити, а живи, люби, скільки можеш і як можеш, то менше буде жалю, вір мені, ніж коли б ти все розмірила, розважила і відклала на завтра, бо «завтра» не завжди приходить. Леся Українка    Тематичний тиждень “Лесиними стежками”, до 150 – річчя з Дня народження видатної Лесі Українки. … Продовжити читання ““Лесиними стежками.”Заходи до 150-річчя з Дня народження видатної Лесі Українки.”

Детальніше
26.Лют.2021

Малюнки на згадку, бадьорий та гарний настрій подарували малята ЖДНЗ 21 нашим красуням  Зимі та Весні , в день їхньої зустрічі – 15 лютого. В честь поважних гостей було організовано виставку малюнків на снігу “Кольорова зима”.        Малювання на снігу – це дуже захоплююче заняття на свіжому повітрі. За допомогою невеликої кількості фарб … Продовжити читання ““Кольорова зима”.”

Детальніше
12.Лют.2021

Музичний керівник ЖДНЗ №21 Колесник Олена Болеславівна провела майстер – клас для педагогів та познайомила з інноваційною методикою Карла Орфа.        Карл Орф – видатний німецький педагог, музикант, композитор (1895-1982)     Суть методики: сприяє розвитку музичних творчих здібностей, самоствердженню особистості, самостійності та свободі мислення. Мотивація вибору технології: формування активної творчої музичної діяльності … Продовжити читання “Методика Карла Орфа . Майстер-клас для педагогів.”

Детальніше