Логопед

23.Кві.2020

У середній логопедичній групі № 1 «Суничка» успішно проходить процесс дистанційного навчання, який спрямовує вчитель-логопед Володькіна О.О. Дистанційна робота побудована на тісній взаємодії батьків та спеціаліста у вигляді онлайн-комунікації з батьками та дітьми. Кожного дня батьки з дітьми отримують рекомендації щодо мовленнєвого розвитку дитини через окремо створену групу у соціальній мережі Viber, враховуючи індивідуальні особливості … Продовжити читання “Особливості реалізації корекційних завдань вчителем-логопедом за умови дистанційної роботи у закладі.”

Детальніше
24.Січ.2020

В логопедичній роботі необхідно  проводити  вправи для розвитку голосу. Такі ігрові вправи необхідно проводити на добре знайомих дітям звуконаслідуваннях. Потрібно стежити за тим, щоб усі звуконаслідування дитина вимовляла на видиху. Проспівування на одному видиху звукової доріжки а-о-у-и-е (один звук плавно переходить в інший, і кожний тягнеться не менше 2 сек.);  Проспівування на одному видиху звукової … Продовжити читання “Вправи на розвиток голосу.”

Детальніше
29.Сер.2019

Артикуляційна гімнастика. Що таке артикуляційна гімнастика? Артикуляційна гімнастика – це сукупність спеціальних вправ, спрямованих на зміцнення м’язів апарату артикуляції, розвиток сили, рухливості і диференціювання рухів органів мовлення. А навіщо виконувати вправи артикуляційної гімнастики? Однією з причин порушення звуковимови у дітей може бути недостатня рухливість органів мовлення: язика, губ, щелеп та м’якого піднебіння. Порушення рухливості цих … Продовжити читання “АРТИКУЛЯЦІЙНА ГІМНАСТИКА.”

Детальніше
30.Лис.2018

Діти – це наша радість, щастя й надія, це наше майбутнє. Кожен з нас мріє виростити дитину здоровою, фізично та інтелектуально розвиненою, виховати доброзичливого та цікавого співрозмовника з багатим словниковим запасом і чітким правильним мовленням. Адже  добре розвинене  мовлення – запорука успішного навчання в школі , важлива умова повноцінного розвитку особистості.       А недоліки мовлення … Продовжити читання “Коли слід звертатись до логопеда?”

Детальніше
error: Content is protected !!