Поради логопеда

06.Гру.2022

    Мозок людини зберігає дивовижну здатність вчитися й розвиватися все життя. Але однотипні шаблонні справи призводять до погіршення пам’яті, зменшення концентрації уваги. Зв’язок нейронів, клітин головного мозку погіршується, а це призводить до зниження розумових здібностей. У нашому мозку 100 млрд нейронів. Кожна клітина в свою чергу може дати 200 тис. відгалужень. Мозок людини має … Продовжити читання “Що таке “нейробіка”і для чого вона потрібна дошкільнятам?”

Детальніше
06.Гру.2022

https://docs.google.com/presentation/d/1J7lZchlE564jVO3UnJjWb0_gO8lAl8N6/edit#slide=id.p1

Детальніше
10.Лис.2020

Роль сім’ї у розвитку мовлення дітей.      Для нормального розвитку дитини з перших місяцівжиття найважливішим є спілкування, у процесі якого малюк може опанувати людським мовленням, що відіграє головну роль як в діяльності дитини, так і в пізнанні навколишнього світу. Розвиток мовлення у процесі онтогенезу відбувається паралельно з фізичним і розумовим розвитком. Усі психічні процеси … Продовжити читання “Спільна робота вчителя-логопеда , вихователів та батьків.”

Детальніше
01.Вер.2020

Шановні батьки! В ЖДНЗ №21 працює  два вчителі-логопеди : вчитель-логопед вищої категорії, звання “учитель-методист” Олішевська Оксана Юріївна(логопедична група №2) вчитель-логопед Володькіна Ольга Олександрівна (логопедична група №1) ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РОБОТУ ВЧИТЕЛЯ – ЛОГОПЕДА ТА ГРУПИ КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ ДЛЯ ДІТЕЙ З МОВЛЕННЄВИМИ ВАДАМИ Деякі батьки навіть і не знають навіщо потрібен вчитель-логопед в дитячому садку. А … Продовжити читання “ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РОБОТУ ВЧИТЕЛЯ – ЛОГОПЕДА ТА ГРУПИ КОМПЕНСУЮЧОГО ТИПУ ДЛЯ ДІТЕЙ З МОВЛЕННЄВИМИ ВАДАМИ”

Детальніше
27.Сер.2020

Інклюзивне навчання – це комплексний процес забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації їх навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на основі застосування особистісно орієнтованих методів навчання, з урахуванням індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності таких дітей. Хто такі діти з особливими освітніми потребами? «…особа з особливими освітніми потребами – особа, яка … Продовжити читання “«Особливості організації інклюзивного навчання у закладах дошкільної освіти»”

Детальніше