Статті

26.Гру.2022

Житомирський дошкільний шавчальний заклад № 21 “Посмішка” прийняв активну участь у благодійній акції “Марафон добрих справ” яка проходила з 29 листопада по 19 грудня 2022 року, мета якого – підвищити культуру благодійності серед молодого покоління. Захід відбувався в межах глобального руху #ЩедрийВівторок. Наш заклад прийняв участь у благодійних заходах з виготовлення своїми руками: маскувальних сіток … Продовжити читання “Марафон добрих справ у ЖДНЗ № 21”

Детальніше
23.Гру.2022

Родина та сімейні стосунки – одні із найважливіших речей у нашому житті. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну і потрібну пораду у важких життєвих ситуаціях, як не найрідніші люди. Хто щиро розділить радість у моменти щастя, як не близькі та кохані. То ж не дивно, що найбільше наші малята полюбляють гратися … Продовжити читання “Новорічні прикраси для ялиночки-україночки від родин ЖДНЗ 21”

Детальніше
19.Гру.2022

У зимову ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай приходить до тих, хто вірить у диво та чемно поводився протягом року. Під час війни це особливо важливо, адже жодні окупанти не можуть відрібряти у нас свята та віру у перемогу. А для дітей ця дата важлива не лише через подарунки, а ще й тому, що вони … Продовжити читання “Лист для Святого Миколая від малят ЖДНЗ 21 “Посмішка””

Детальніше
06.Гру.2022

    Мозок людини зберігає дивовижну здатність вчитися й розвиватися все життя. Але однотипні шаблонні справи призводять до погіршення пам’яті, зменшення концентрації уваги. Зв’язок нейронів, клітин головного мозку погіршується, а це призводить до зниження розумових здібностей. У нашому мозку 100 млрд нейронів. Кожна клітина в свою чергу може дати 200 тис. відгалужень. Мозок людини має … Продовжити читання “Що таке “нейробіка”і для чого вона потрібна дошкільнятам?”

Детальніше
06.Гру.2022

https://docs.google.com/presentation/d/1J7lZchlE564jVO3UnJjWb0_gO8lAl8N6/edit#slide=id.p1

Детальніше