Статті

23.Лис.2019

Дифтерія – це гостре інфекційне захворювання верхніх дихальних шляхів, яке характеризується місцевим фібринозним запаленням та плівчастим нашаруванням (переважно на слизових оболонках ротоглотки) з явищами загальної інтоксикації та переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем. Також виникають випадки дифтерії шкіри, слизових оболонок та кон’юктиви.  Збудником є дифтерійна паличка (коринебактерія), яка виробляє екзотоксин. Захворюванність та смертність обумовлені бактеріальним екзотоксином. … Продовжити читання “Дифтерія: що треба знати, щоб вберегтись.”

Детальніше
23.Лис.2019

       В нашому дошкільному закладі відбулася цікава подія , яку організували вихователі середньої групи №2 “Віночок” Мидляр Г. М., Березюк В. С. разом з батьками своїх вихованців. Workshop ,на якому малята разом зі своїми мамами,за допомогою нетрадиційних технік аплікацій створювали квіти, які вплітають в український віночок, пройшов весело, творчо , в теплій атмосфері. … Продовжити читання “Workshop з батьками середньої групи №2 “Віночок”. Відкритий показ.”

Детальніше
07.Лис.2019

 Реформаційні процеси, що відбуваються у сучасному освітньому просторі, зумовлюють нагальність розв’язання комплексних соціально- педагогічних завдань, одним з яких є забезпечення наступності між суміжними ланками освіти: дошкільною, початковою . У відповідності з чинним законодавством та нормативно-правовими документами саме наступність є однією з обов’язкових умов здійснення неперервності здобуття освіти, яка певною мірою має забезпечити єдність, взаємозв’язок та … Продовжити читання “Наступність між суміжними ланками освіти: дошкільною та початковою. Співпраця ЗОШ №36 та ЖДНЗ №21.”

Детальніше
06.Лис.2019

Буккросинг – (англ.. Bookcrossing) – хобі та громадський рух, що діє за принципом соціальних мереж і близький до флешмобу. Людина, прочитавши книгу, залишає її у громадському місці для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повторити процес.      Віднедавна дошкільнята отримали чудову можливість культурно розвиватися завдяки куточкам буккросингу у вікових групах … Продовжити читання “У закладі №21 “Посмішка” стартував “Буккросинг”. Приєднуйся!”

Детальніше
02.Жов.2019

Школа і дитячий сад – дві суміжних ланки в системі освіти. 30 вересня та 01 жовтня вихователі старшої групи «Білочка» та старшої групи «Оленятко» Житомирського дошкільного навчального закладу №21 проводили екскурсії до ЗОШ №36 з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає … Продовжити читання “Наступність початкової та дошкільної освіти. Екскурсія до школи.”

Детальніше
error: Content is protected !!