Статті

20.Кві.2021

Згідно Закону України «Про охорону дитинства» батьки або особи, які їх замінюють, зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці. Згідно Сімейного кодексу України батьки також зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод … Продовжити читання “Захист прав дитини”

Детальніше
29.Бер.2021
Детальніше
21.Бер.2021

     В ЖДНЗ №21 відбувся творчий звіт педагогічних працівників, які у 2020-2021 навчальному році підлягають черговій атестації. Педагогічні працівники закладу, що атестуються, представили свої  звіти за роботу  в міжатестаційний період, продемонстрували досягнення, напрацювання, “творчі родзинки”. Ніжельська О. Д.. – вихователь групи раннього віку. Атестація на відповідність займаній посаді і раніше встановленому 11 тарифному розряду … Продовжити читання “Звіти “Атестація – крок до творчості”.”

Детальніше
20.Бер.2021

А в природі вже пахне весною А в природі вже пахне весною, Аромат той приємний для всіх. Білий сніг не лежить вже горою, А джерельцем співочим побіг. Щоб очистити землю й омити, Та прокласти шляхи для весни. Хоч зима й завертає сердито, Та весна вже приходить у сни. Йде весна-королева по світу І співає на … Продовжити читання “СВЯТО ВЕСНИ, КРАСИ ТА ЛЮБОВІ!”

Детальніше
14.Бер.2021

     Театралізована діяльність – один із найефективніших засобів педагогічного впливу на розвиток особистості дитини. Саме у дошкільному віці відбувається бурхливий психічний, фізичний розвиток дитини, формуються основи її особистості. Тому важливо з раннього дитинства заохочувати дитину до мистецької діяльності, зокрема театральної.        У базовому компоненті дошкільної освіти зазначено, що метою діяльності дошкільного закладу є забезпечення гармонійного … Продовжити читання ““Організація театралізованої діяльністі з дітьми раннього та дошкільного віку в ЖДНЗ №21”.”

Детальніше