Статті

02.Жов.2019

Школа і дитячий сад – дві суміжних ланки в системі освіти. 30 вересня та 01 жовтня вихователі старшої групи «Білочка» та старшої групи «Оленятко» Житомирського дошкільного навчального закладу №21 проводили екскурсії до ЗОШ №36 з метою розбудови наступності дошкільної та початкової освіти і формування мотиваційної готовності до навчання в школі. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає … Продовжити читання “Наступність початкової та дошкільної освіти. Екскурсія до школи.”

Детальніше
31.Сер.2019

Невакцинованим дітям не можна відвідувати дитячі садки: що означає постанова Верховного Суду Верховний Суд України своїм рішенням підтвердив, що вакцинація є обов’язковою, а невакцинованим дітям не можна відвідувати дитячі садочки. У постанові Верховного суду зазначається, що держава  має забезпечити дотримання оптимального балансу між реалізацією права дитини на дошкільну освіту та інтересами інших дітей. Коли індивідуальний інтерес протиставляється … Продовжити читання “ВАКЦИНАЦІЯ .”

Детальніше
29.Сер.2019

Оновлена редакція програми для дітей старшого до­шкільного віку «Впевнений старт» отримала гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року) і готова до впровадження в дошкільних навчальних закла­дах з нового навчального року. Програма адресована педагогам та батькам вихованців. Зміст програми передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною в такий спосіб, … Продовжити читання “НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА НОВІ ПІДХОДИ В ПЕДАГОГІЦІ. ПРОГРАМА “ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ””

Детальніше
29.Сер.2019

Артикуляційна гімнастика. Що таке артикуляційна гімнастика? Артикуляційна гімнастика – це сукупність спеціальних вправ, спрямованих на зміцнення м’язів апарату артикуляції, розвиток сили, рухливості і диференціювання рухів органів мовлення. А навіщо виконувати вправи артикуляційної гімнастики? Однією з причин порушення звуковимови у дітей може бути недостатня рухливість органів мовлення: язика, губ, щелеп та м’якого піднебіння. Порушення рухливості цих … Продовжити читання “АРТИКУЛЯЦІЙНА ГІМНАСТИКА.”

Детальніше
23.Сер.2019

Адаптація до дитячого садка поради для майбутніх вихованців Заплануйте розпочати відвідувати дитячий садок у теплу пору року, коли діти більше часу проводять на прогулянці. Так дитина легше адаптується, оскільки рухливі ігри на свіжому повітрі та ігри з піском нагадують звичні умови її повсякденного життя! Режим дня та харчування Почніть заздалегідь готувати дитину до зміни режиму … Продовжити читання “Адаптація дитини до дитячого садка”

Детальніше
error: Content is protected !!