Статті

30.Чер.2020

     У ЖДНЗ №21 “Посмішка” триває літній оздоровчий період 2020 Освітній процес організовано з урахуванням діючих нормативних документів, зокрема дотримаються вимоги щодо роботи закладів дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину. Заняття, ігри, розваги з малятами максимально проводяться на свіжому повітрі, значна увага приділяється раціональному розподілу фізичної активності кожної дитини на протязі прогулянки та всього … Продовжити читання “ЛІТО В “ПОСМІШЦІ”.”

Детальніше
19.Чер.2020

 

Детальніше
03.Чер.2020

Зміцнення здоров’я, удосконалення роботи всіх фізіологічних систем дитячого організму, набуття рухового досвіду  забезпечується цілим комплексом загартувальних процедур та різноманітними формами роботи з фізичного виховання. Ми повинні прагнути, щоб діти отримували задоволення від самої рухової діяльності, діставали насолоду від виконання фізичних вправ і досягнутих результатів у власному фізичному вдосконаленні. З 12.05.2020 по 22.05.2020 інструктор з фізвиховання … Продовжити читання “ЧЕЛЕНДЖ “Я ЛЮБЛЮ ФІЗКУЛЬТУРУ!””

Детальніше
21.Тра.2020

Завдяки безпосередньому контакту з дітьми я усвідомлюю те, що вони пізнають через практику. Якщо попросити дитину стати сильною,як лев, або відчути енергію орла, вона віднайде цю енергію та перетвориться на зазначену тварину. Спонтанна гра стимулює гнучкість і емоційне зростання, оскільки діти стають героями своїх фантазій. Це і є ігрова дитяча йога. З 24.04.2020 по 8.05.2020 … Продовжити читання “ВЕСЕЛА ДИТЯЧА ЙОГА”

Детальніше
21.Тра.2020

Рухова активність залежить не тільки від індивідуальних особливостей дітей, сезону, погоди, настрою тощо, а й значною мірою від рухового режиму, запровадженого вдома. ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ РОБИТИ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ 🎈«Мама, тато, я – спортивна сім’я» – 👪 тільки таке ставлення до ранкової зарядки допоможе зробити її традиційним ранковим ритуалом.  Кращі методи для привчання малюка до ранкової гімнастики грунтуються … Продовжити читання “Дистанційна фізкультурно- оздоровча робота на карантині інструктора з фізкультури Ходоровської Н. К.”

Детальніше
error: Content is protected !!