Статті

21.Тра.2020

Завдяки безпосередньому контакту з дітьми я усвідомлюю те, що вони пізнають через практику. Якщо попросити дитину стати сильною,як лев, або відчути енергію орла, вона віднайде цю енергію та перетвориться на зазначену тварину. Спонтанна гра стимулює гнучкість і емоційне зростання, оскільки діти стають героями своїх фантазій. Це і є ігрова дитяча йога. З 24.04.2020 по 8.05.2020 … Продовжити читання “ВЕСЕЛА ДИТЯЧА ЙОГА”

Детальніше
21.Тра.2020

Рухова активність залежить не тільки від індивідуальних особливостей дітей, сезону, погоди, настрою тощо, а й значною мірою від рухового режиму, запровадженого вдома. ЯК ПРИВЧИТИ ДИТИНУ РОБИТИ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ 🎈«Мама, тато, я – спортивна сім’я» – 👪 тільки таке ставлення до ранкової зарядки допоможе зробити її традиційним ранковим ритуалом.  Кращі методи для привчання малюка до ранкової гімнастики грунтуються … Продовжити читання “Дистанційна фізкультурно- оздоровча робота на карантині інструктора з фізкультури Ходоровської Н. К.”

Детальніше
23.Кві.2020

У середній логопедичній групі № 1 «Суничка» успішно проходить процесс дистанційного навчання, який спрямовує вчитель-логопед Володькіна О.О. Дистанційна робота побудована на тісній взаємодії батьків та спеціаліста у вигляді онлайн-комунікації з батьками та дітьми. Кожного дня батьки з дітьми отримують рекомендації щодо мовленнєвого розвитку дитини через окремо створену групу у соціальній мережі Viber, враховуючи індивідуальні особливості … Продовжити читання “Особливості реалізації корекційних завдань вчителем-логопедом за умови дистанційної роботи у закладі.”

Детальніше
21.Кві.2020

  ПЕРШЕ. Інфекція передається переважно повітряно-крапельним шляхом від зараженої людини або через дотик до забруднених поверхонь. ЩО РОБИТИ:  попросити дітей не підходити ближче ніж на 1 метр до людей, що кашляють, чхають або мають жар нагадувати дітям про обов’язкове миття рук перед прийомом їжі та після відвідування вбиральні (мити руки потрібно щонайменше 20 секунд або … Продовжити читання “5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ – МОН ТА МОЗ ДАЮТЬ РОЗ’ЯСНЕННЯ”

Детальніше
09.Кві.2020

Проблеми, що виникають через відсутність кордонів: Нездатність сказати «ні» людям, яким нічого не варто образити іншого, і покласти край їх образливій поведінці. Власні згубні звички. Невміння приймати відмову від інших і поважати встановлені ними рамки. Нездатність заради досягнення певних цілей і завдань перемогти в собі бажання потурати власним примхам. Прагнення мати справу з безвідповідальними або … Продовжити читання “Навіщо дітям кордони.”

Детальніше
error: Content is protected !!