Статті

31.Тра.2023

В рамках тижня безпеки життєдіяльності в ЖДНЗ було організовано зустріч з вихованців закладу з  представниками патрульної поліції. Поліцейські провели цікаве навчання малят  правилам дорожнього руху, познайомили з дорожніми знаками.  Та собливо цікаво було посидіти в справжній патрульній машині та поговорити по рації. Дякуємо патрульним за співпрацю!

Детальніше
31.Тра.2023

Сьогодні відбулася міська конференція на тему: “Особливості національно-патріотичного виховання дошкільників у період воєнного стану”. Учасником конференції був наш ЖДНЗ 21 “Посмішка” Величезна подяка всьому педагогічному колективу ЖДНЗ 21, який приклав максимум зусиль для проведення плідної , цікавої та різноманітної роботи з батьками наших вихованців щодо патріотичного виховання! Щира подяка нашій майстрині Тетяні Антонівні , яка … Продовжити читання “Міська конференція на тему: “Особливості національно-патріотичного виховання дошкільників у період воєнного стану”

Детальніше
12.Тра.2023

Для рідних матусь сьогодні співаємо, танцюємо, говоримо найкращі слова, які щиро лунають від маленьких сердечок дітей садочка “Посмішка!” ❤️❤️❤️❤️ Чудове Свято до Дня Матері відбулося у дитсадку “Посмішка”. Щиро вітали  любих матусь малята. Найкращі слова сьогодні для мами!  Дорогі жінки! Милі мами! Від щирого серця вітаємо  вас зі святом – Днем матері! Мама – це … Продовжити читання “Найріднішим матусям привітання до Дня Матері”

Детальніше
02.Тра.2023

«Для того, щоб люди знаходили щастя в своїй роботі, необхідні три умови: робота повинна бути їм під силу, вона не повинна бути виснажливою і її обов’язково повинен супроводжувати успіх». Джон Рескін Щорічно 28 квітня відзначають День охорони праці, цього річ він проходив під девізом: « Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип і право … Продовжити читання “Тиждень охорони праці в ЖДНЗ №21”

Детальніше
28.Кві.2023

Мета: формувати уявлення дітей про вплив негативної діяльності людини на природу, навколишнє середовище; закріпити правила поведінки в природі; виклакити бажання оберігати природу; розвивати мислення, увагу,пам’ять, допитливість; виховувати бережливе ставлення до навколишнього світу, любов до природи. На занятті були використані дидактичні ігри “Від чого планета радіє, а від чого сумує?”, “Вчимося сортувати сміття”, “Які тварини мешкають … Продовжити читання “Заняття практичного психолога Ірини НЕСТЕРУК з дітьми логопедичних груп на тему “Подорож планетою Земля””

Детальніше